Як намалювати фуру

У цьому досить простому уроці ми покажемо вам, як намалювати велику вантажівку (фуру) – транспортний засіб, спеціально призначений для перевезення особливо великих вантажів.

Такі вантажівки випускає безліч різних компаній і кожна з них має свої особливості. У цій інструкції ми традиційно вибрали найбільш середній зовнішній вигляд вантажівки, щоб знання, отримані зі статті, були застосовні до різних типів великих вантажівок.

Отже, якщо ви готові малювати і ваші художні інструменти вже перед вами, прокрутіть сторінку вниз і перейдіть до інструкції, як намалювати велику вантажівку.

Крок 1

Спочатку зобразіть контури великої машини за допомогою ледь помітних ліній. На цьому етапі повинна бути добре видна кабіна та довгий вантажний майданчик.

Крок 2

Напівкруглою лінією намалюйте передню арку. Тепер плавними лініями відкоригуйте контури тіла. Завершіть цей етап, зобразивши лінію знизу вантажного простору.

Крок 3

Тепер перейдемо до кабіни, щоби промалювати деталі. Почніть з малювання лобового та бічне скло. Далі простими прямими лініями зобразіть двері та декоративні лінії на кабіні.

Крок 4

У нижньому передньому куті вікна зобразіть витягнуте по вертикалі дзеркало заднього виду. Потім намалюйте видимий бік решітки радіатора. Завершіть етап, намалювавши ручку в нижньому правому кутку дверей.

Крок 5

Ретельно позбавтеся всіх непотрібних будівельних ліній. Тепер уважно зобразіть колеса. Всередині коліс намалюйте диски, які мають ідеально круглу форму, як колеса.

Крок 6

Тепер акуратно зобразіть деталі внизу вантажного відсіку, як ми зробили нижче.

Крок 7

Зробіть лінії малюнка темнішими і чистішими. Позбудьтеся непотрібних ліній, що залишилися. Крім того, ви можете додати тіні та відблиски, щоб зробити малюнок великої вантажівки більш об’ємним та переконливим.

Це були сім досить простих етапів інструкції, як намалювати фуру. Якщо ви хочете й надалі покращувати свої навички малювання автомобілів, знайдіть потрібне керівництво в полі пошуку або в меню категорій та приступайте до створення.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар