Як намалювати гоночну машину Aston Martin Vulcan

Ми любимо швидкі та круті машини, і у зв’язку з цим ми зараз покажемо вам, як намалювати гоночну машину. Якщо ви добре знаєтеся на автомобілях, то вже зрозуміли, що сьогодні ми пояснимо, як намалювати гоночну машину на прикладі приголомшливого Aston Martin Vulcan.

Крок 1

Всі наші інструкції з автомобілів ми починаємо з силуету кузова, і стаття про те, як намалювати гоночну машину не є винятком. Намалюйте силует відповідно до прикладу нижче.

Крок 2

Використовуючи два досить великі і досконалі кола, зобразіть шини гоночного Aston Martin. На обох наконечниках зобразіть лампи. Завершіть етап, зобразивши віконну лінію та великий спойлер.

Крок 3

Зобразіть арки над шинами та створіть диски. За допомогою кількох ліній зобразіть двері та просте дзеркало заднього виду.

Крок 4

На цьому етапі ми приступимо до остаточного опрацювання деталей, і скористаємося більш впевненими та завершальними лініями. З їхньою допомогою обведіть весь фасад, докладно зобразивши всі елементи.

Крок 5

Тепер проробіть такі самі операції, але з верхньою частиною, тобто дуже темними і красивими лініями обведіть дах і хитромудре дзеркало заднього виду.

Крок 6

На цьому етапі інструкції, як намалювати гоночну машину, ми займемося спиною. Спочатку утворюють вишуканий задній бампер та задній ліхтар. Завершіть етап, зображуючи величезний гоночний спойлер.

Крок 7

Зобразіть незграбні двері та лінії в нижній частині тіла чіткими та завершальними лініями. Використовуйте гумку, щоб стерти вказівки з малюнка гоночного автомобіля.

Крок 8

Передостанній етап інструкції – як намалювати гоночну машину, отже, настав час зобразити диски. Вони дуже прості. Спочатку зобразіть центральну частину, потім спиці, рівномірно рухаючись від середини до країв.

Крок 9

Надамо малюнку гоночної машини трохи більше життя. Для цього зобразіть тіні у тих місцях, де це вказано нашими митцями. Не забудьте показати відблиски на скляних поверхнях.

Якщо ви читаєте ці рядки, то швидше за все ви вже вмієте малювати гоночну машину. Але якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар