Як намалювати гоночну машину

Гоночні автомобілі – автомобілі, розроблені та побудовані спеціально для автомобільних змагань як для масових перегонів, так і для встановлення рекордів швидкості. Є гоночні автомобілі, які створені виключно для гонок, та автомобілі, які також виробляються серійно.

У цьому посібнику з малювання про те, як намалювати гоночний автомобіль, ми покажемо вам другий варіант, тому що ми показуємо процес малювання на Lamborghini Huracan.

Крок 1

Оскільки це гоночний автомобіль, то зобразимо клиноподібний контур як легкій ескіз. Права частина авто (передня) помітно відрізняється перед лівою (задньою).

Крок 2

Гоночні автомобілі мають дуже великі та широкі шини для кращого зчеплення з дорогою, вузьку раму і великий спойлер для створення великої притискної сили. Позначте ці деталі вільними лініями.

Крок 3

Гоночні автомобілі зазвичай мають по одній дверях з кожного боку, низький бампер і маленькі дзеркала, щоб не створювати зайвих перешкод аеродинаміці. Ці деталі слід створити легкими лініями.

Крок 4

Наша картина як і раніше виглядає як ескіз, і настав час надати малюнку більшої чіткості. Обведіть деталі передньої частини, як ми робили на малюнку нижче.

Крок 5

Як бачите, віконна рама дійсно дуже вузька, а дах невисокий і похилий, це зроблено для того, щоб досягти більшої аеродинаміки. Виведіть ці деталі, як на малюнку нижче під цими словами.

Крок 6

Як уже згадувалося вище, у гоночних автомобілів дуже великий і потужний спойлер, а також досить масивний верх і великі арки, які нам доведеться обвести на цьому шостому етапі.

Крок 7

Тепер обведемо єдині довгі двері з цього боку кузова та великий повітрозабірник, призначений для охолодження гальм. До речі, щоб малюнок виглядав чистішим, треба прибрати зайві лінії гумкою.

Крок 8

Обводи на сучасних гоночних автомобілях не тільки практичні, але й дуже стильні. Зобразіть диски як на малюнку нашого гоночного автомобіля або, наприклад, як у нашому посібнику з малювання Ferrari (в розділі “АВТО”)

Крок 9

Інструкція з малювання гоночної машини добігла кінця, але малюнок авто все одно виглядає занадто плоским. Щоб виправити цю ситуацію, ми зобразимо тіні та відблиски.

Майже всі великі автомобільні бренди створюють автомобілі для участі в гонках. Сьогодні ми намалювали гоночну машину на прикладі Lamborghini, але ви можете намалювати гоночну машину будь-якої іншої компанії, використовуючи наші кроки з цього посібника.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар