Як намалювати гоночний автомобіль Макларен P1

Компанія McLaren відома своїм гоночним автомобілем McLaren P1, визнаним одним із найшвидших автомобілів. Давайте поринемо в процес малювання цього суперкара в цій інструкції про те, як намалювати McLaren P1.

Крок 1

Як уже було сказано вище, кузов McLaren P1 – справжній витвір мистецтва. Отже, зобразимо плавну і округлу форму, як на малюнку нижче.

Крок 2

Тепер нам потрібно описати найважливіші частини, такі як шини та вікна. Як і в уроці про спортивний автомобіль, ви повинні зобразити величезні колеса та дуже вузькі вікна.

Крок 3

Невід’ємними частинами автомобіля також є двері, ліхтарі та колісні диски. Позначте ці деталі дуже плавними, буквально плавними лініями.

Крок 4

Деталі – ось що робить автомобіль реалістичним і справді стильним. Обведіть хитромудрі передні ліхтарі, капот і бампер.

Крок 5

Як уже говорилося в інструкції до спортивного автомобіля – дах повинен бути рівним і гладким. На цьому етапі ми просто малюємо його дуже гладкими лініями.

Крок 6

Вам може здатися, що на цьому етапі ми нічого не зробили, а насправді ми обійшли задню частину McLaren, вилучивши звідти всі зайві лінії.

Крок 7

Бічна частина McLaren – одна з найскладніших. Тут багато складних ліній та дрібних деталей. Спробуйте повторити все точно як на малюнку нижче.

Крок 8

Колеса та диски – це те, що завершує вигляд будь-якого автомобіля, надаючи йому закінченого вигляду. Ці деталі намалюйте, намагаючись зробити все симетричним.

Крок 9

Щоб малюнок McLaren P1 не виглядав плоским, як млинець, додайте тіні. Зробіть їх штрихуванням, паралельним або перехресним.

Зовнішній вигляд цього купе просто чудовий, виглядає модель дійсно приголомшливо. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар