Як намалювати гриб для дітей

Сьогодні я розповім вам про те, як намалювати гриб. Однак, я хотів би зробити невелике попередження. Гриб, який ви бачите на цій картинці, отруйний. Його не можна їсти. Його можна лише намалювати без шкоди здоров’ю. До речі, ви можете намалювати і інші гриби, використовуючи цей посібник з малювання. На першому етапі потрібно трохи змінити форму шапки і розфарбувати чернетку в бажаний колір.

Крок 1

Спочатку зобразимо контур ніжки та капелюшка гриба, як на зразку нижче. Як бачите, капелюшок гриба повинен мати вигляд рівнобедреного трикутника з рівними кутами.

Крок 2

Додайте одну плавну лінію, яка зробить капелюшок гриба більшим. Додайте кілька невеликих округлих форм, які розташовані в самому низу цього мухомору.

Крок 3

Якщо ви малюєте правильні контури, можна видалити зайві лінії з попередніх кроків. Знову промальовуємо олівцем остаточні контури, щоб вони стали темнішими.

Крок 4

Для сьогоднішнього малюнку я вибрав мухомор. Головна ознака цього грибка – білі кухлі на яскраво-червоній шапочці. Намалюємо контури цих кіл.

Крок 5

Закінчуємо цю інструкцію з малювання та розфарбовуємо наш мухомор.

Хочу ще раз попередити, що гриб, схожий на цей, дуже отруйний. У жодному разі не чіпайте такий гриб, якщо побачите його в лісі або в парку.

Як я вже сказав, ви можете намалювати інші види грибів, які не настільки отруйні або зовсім не отруйні. 

Також я вирішив подбати, щоб у вас завжди під рукою був короткий варіант цієї статті. Сподіваюся, що вам буде зручно малювати за цією схемою.


А якщо хочете більше дізнатися про малювання дерев, рослин, кущів, квітів та рослинного світу взагалі, то переходьте в категорію уроків малювання нашого сайту «РОСЛИНИ» .

Оцініть статтю
Додати коментар