Як намалювати Гуфі

Використовуйте покрокові інструкції з малювання нижче, щоб навчитися малювати Гуфі, мультяшного персонажа Діснея.

Почніть малювати Гуфі олівцем. На початкових етапах не тисніть надто сильно. Робіть начерки легкими плавними мазками.

Малюємо Гуфі. Крок 1

Крок 1. Щоб намалювати Гуфі, почніть з малювання кола у нижній частині сторінки. Це буде головна форма голови Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 2

Крок 2: Потім намалюйте вертикальну та горизонтальну лінії, що перетинаються прямо в середині кола. Ваш малюнок на цьому етапі буде виглядати як перехрестя. Це будуть допоміжні лінії, які допоможуть вам надалі розмістити риси Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 3

Крок 3: Тепер намалюйте верхню частину рота мультяшного персонажа. Намалюйте коротку криву широку поверх горизонтальної допоміжної лінії. На обох кінцях цієї кривої намалюйте дві перевернуті похилі U-подібні форми.

Малюємо Гуфі. Крок 4

Крок 4: Усередині маленької перевернутої літери U, яку ви щойно намалювали з лівого боку, намалюйте дуже маленьку лінію, яка починається від горизонтальної будівельної лінії і трохи йде вниз. Наприкінці цієї лінії намалюйте велику C-подібну криву, яка простягається до основного кола та назад до вертикальної допоміжної лінії. Намалюйте те саме на іншому боці вертикальної допоміжної лінії. Це буде верхня частина рота Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 5

Крок 5: Усередині форми рота Гуфі намалюйте широкий овал нижче від перетину допоміжних ліній. Це буде його носа. Намалюйте під його ротом два невеликі прямокутники, які стосуються зовнішнього краю основного кола. Це зуби Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 6

Крок 6: Прямо під зубами цього персонажа з мультфільму Діснея намалюйте дві U-подібні криві, одну всередині іншої. Ці вигини будуть нижньою частиною рота Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 7

Крок 7: Намалюйте перевернуту літеру W, яка починається у верхній частині рота Гуфі і тягнеться приблизно на три чверті шляху до основного кола. Ця W-подібна форма буде очима Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 8

Крок 8: Тепер намалюйте ще одну перевернуту літеру W над очима Гуфі. Намалюйте ці криві так, щоб вони стосувалися вершини допоміжного кола. Це брови Гуфі. Завершіть малювання голови Гуфі, з’єднавши верхню частину його рота зі лобом зігнутими лініями.

Малюємо Гуфі. Крок 9

Крок 9: Прямо над бровами Гуфі намалюйте три сторони закругленого і трохи нахиленого прямокутника. Поверх цього прямокутника намалюйте дугу, яка трохи оточує прямокутник. Це основа капелюха Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 10

Крок 10: Щоб закінчити малювання капелюха Гуфі, намалюйте аналогічний набір фігур поверх основи капелюха. Цього разу тристоронній прямокутник трохи вищий, а дуга матиме форму яйця. Це буде верхня частина капелюха цього героя мультфільму Діснея.

Малюємо Гуфі. Крок 11

Крок 11: Це все для початкового начерку Гуфі! У вас є основна фігура Гуфі і тепер ви можете закріпити свій малюнок. З цього моменту сильніше натискайте олівцем, щоб отримати більш темні лінії та чіткіший малюнок.

Малюємо Гуфі. Крок 12

Крок 12: Затисніть верхню частину рота, зробивши всі лінії більш округлими. Намалюйте дві невеликі дуги на кінці посмішки Гуфі (під двома маленькими перевернутими літерами U), щоб зобразити лінії його сміху. Також намалюйте криву над носом Гуфі.

Малюємо Гуфі. Крок 13

Крок 13: Змалюйте зуби Гуфі. Коли ви малюєте нижню частину рота Гуфі, витягніть одну з лівих ліній нижче, щоб вийшло його підборіддя. Також намалюйте дві криві всередині його рота, щоб отримати язик.

Малюємо Гуфі. Крок 14

Крок 14: Намалюйте вуха Гуфі, які здебільшого є дві лінії, що виходять із боку його голови. Вони опускаються і продовжуються нижче його рота. Щоб намалювати їхню нижню частину, просто намалюйте справді довгі U-подібні криві під ротом Гуфі. Чи не затягуйте ці петлі на його морді. Вуха знаходяться за його мордою, тому цих ліній не видно.

Малюємо Гуфі. Крок 15

Крок 15: Тепер затемніть у голові Гуфі та його очах. Намалюйте два овали всередині його очей по обидва боки вертикальної допоміжної лінії.

Малюємо Гуфі. Крок 16

Крок 16: Відтініть капелюх Гуфі, затемнивши його і провівши додаткову лінію над основою його капелюха. Надайте верхній частині капелюха дві вигини, які трохи звужуються до середини. Зрештою, трьома швидкими рухами намалюйте волосся між його бровами.

Малюємо Гуфі. Крок 17

Крок 17: Ось і все! Тепер у вас є гарний малюнок Гуфі. Ви можете зупинитися на цьому швидкому малюнку, щоб отримати грубий, схематичний вигляд або перейти до більш закінченого вигляду, продовживши крок нижче.

Малюємо Гуфі. Крок 18

Крок 18: Для більш закінченого, пофарбованого зображення акуратно намалюйте остаточні лінії ескізу ручкою або маркером та заповніть зіниці Гуфі. Зачекайте, поки чорнило висохне, а потім видаліть всі олівці сліди гумкою.

Тепер у вас є готовий малюнок Гуфі! Ви можете зупинитися тут або перейти до останнього кроку і повністю завершити малюнок Гуфі, виконавши крок нижче.

Зробіть останній крок

Останній крок: щоб повністю закінчити малюнок Діснеєвського Гуфі, вам потрібно його розфарбувати. Ви можете використовувати маркери, кольорові олівці або навіть крейди!

Капелюх Гуфі зеленого кольору – це салатовий колір. Смуга на його капелюсі чорна, разом із головою, вухами та носом. Його рот персикового кольору. Якщо у вас немає персикового, імпровізуйте! Використовуйте світло-жовтогарячий або рожевий, або що-небудь, що добре виглядає. Експериментуйте. Язик Гуфі рожевий, а внутрішня частина його рота темно-коричнева.

Це воно! Тепер у вас є готовий малюнок Гуфі.

Оцініть статтю
Додати коментар