Як намалювати Hummer

У цій інструкції з малювання ми покажемо вам як намалювати велику машину на прикладі Hummer.

Незважаючи на те, що ми малюємо великий автомобіль на прикладі Хаммера, використовуючи знання, отримані в даному уроці нижче, ви можете намалювати будь-який інший позашляховик.

Крок 1

Почнемо з того, що прямими чіткими лініями зобразимо контури великої машини, розмістивши її на папері. На цьому етапі твір має виглядати як заготівля для скульптури.

Крок 2

Тепер, використовуючи ті ж прямі лінії, створіть віконну раму та вікна всередині. Далі в нижній частині тіла плавними лініями зобразіть передню та задню арки.

Крок 3

Відрегулюйте кути та лінії вікон, зробивши їх трохи більш закругленими. Далі прямими та чіткими лініями зобразіть бічні двері. Зобразіть довгу горизонтальну лінію у верхній частині корпусу.

Крок 4

У передньому куті вікна передніх дверей зобразіть витягнуте по вертикалі дзеркало заднього виду. Далі зобразіть ручки у вигляді маленьких прямокутників.

Крок 5

У передній частині Хаммера намалюйте видиму частину решітки радіатора. Далі зобразіть нижню бічну частину захисту переднього бампера. Закінчіть цей етап, зобразивши лінії поверхні передньої частини авто.

Крок 6

У задній частині великої машини зробіть запаску. Після цього зобразіть люк бензобака у вигляді кола. На цьому етапі також зобразіть задній бампер і габаритні вогні.

Крок 7

Ретельно позбавтеся всіх ліній побудови. Тепер зобразіть передні та задні колеса у вигляді ідеальних кіл. Усередині намалюйте обідки, які теж мають бути ідеально круглими.

Крок 8

Зобразіть кола у центрі кожного обода. Потім обведіть ці кола меншими кухлями. Ці кола повинні бути ідеально круглими та рівновіддаленими один від одного.

Крок 9

Використовуйте прості короткі лінії, щоб намалювати відблиски на скляних поверхнях великого автомобіля. Потім зобразіть тіні, починаючи з темніших ділянок і поступово переходячи до світліших. Не забувайте півтони.

Це були дев’ять етапів інструкції, як намалювати велику машину. Ви можете продовжувати додавати тіні та відблиски, щоб зображення виглядало ще більш об’ємним та реалістичним. Ви також можете додати до автомобіля інші деталі, наприклад написи на кузові або пасажирах усередині кабіни.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар