Як намалювати гусеницю для дітей

У цьому уроці малювання я покажу вам, як крок за кроком намалювати гусеницю для дітей. Тож почнемо!

Як і абсолютна більшість інструкцій розділу нашого сайту ДЛЯ ДІТЕЙ цей урок призначений для молодих художників і для тих, хто недавно став на шлях художника.

Крок 1

Почнемо з очей. Спочатку намалюйте контури очей у вигляді кіл. Усередині очей малюємо зіниці.

Крок 2

Тепер намалюйте форму обличчя, як трохи більше за розміром коло. Під очима намалюйте рот гусениці простою вигнутою лінією.

Крок 3

Тепер намалюйте тулуб нашої маленької тварини, що складається з кількох кіл. Кружечкі повинні зменшуватися ближче до задньої частини гусениці.

Крок 4

У нижній частині намалюйте лапки нашої гусені. Намагайтеся, щоб усі ніжки були приблизно одного розміру.

Крок 5

Якщо ви все зробили правильно, то у вас вийде милий малюнок, як на зразку нижче. За допомогою гумки очистіть малюнок, зробивши його красивим і милим.

Крок 6

Нам залишається лише розфарбувати нашу картинку в зелений колір (або залишити її чорно-білою). Гусениці здебільшого зелені, але зустрічаються і найрізнобарвніші гусениці, тому спробуйте розфарбувати свій малюнок у будь-який гарний колір.

Добіг кінця урок малювання гусениці для дітей. Поділіться цим уроком із друзями та підпишіться на нас у соціальних мережах.

Сподіваюся, ця інструкція про те, як намалювати гусеницю для дітей, далася справді легко. Якщо ви хочете навчитися малювати інших тварин, перейдіть в категорію    «ТВАРИНИ» , щоб навчитися зображати інших тварин, наприклад, курку або корову.

Оцініть статтю
Додати коментар