Як намалювати качку для дітей

Багато художників-початківців люблять малювати прості предмети, які допомагають їм повірити у свої сили. Ми підтримуємо цю прекрасну ідею і тому створили керівництво як намалювати качку для дітей.

Крок 1

Дві закруглені форми – це саме те, що ми малюватимемо на цьому етапі. Верхня постать – це голова, а нижня постать – тулуб. Нижня фігура трохи ширша і більша за верхню.

Крок 2

Тепер ми поєднаємо дві форми з першого кроку, використовуючи пару плавних зігнутих ліній, щоб створити шию качки. Також на цьому етапі ми намітимо контури дзьоба.

Крок 3

На цьому етапі ми намалюємо контур маленького ока, що виглядає як овал, витягнутий вертикально. І ще одна річ, яку ми намалюємо на цьому етапі, – це контур нижньої частини крила.

Крок 4

У нас ще залишилася пара штрихів. На цьому етапі ми намалюємо контури хвоста трьома зазубреними кінчиками. Не малюйте надто великий хвіст.

Крок 5

Отже, ми наближаємося до фіналу гайду, як намалювати качку для дітей. На цьому етапі спробуємо намалювати ноги. якщо ви малюєте качку, що пливе у воді, цей крок можна пропустити.

Крок 6

Традиційний крок як завжди залишаємо без дій, щоб ви могли оцінити свій ескіз. Якщо ви бачите будь-які помилки, ви можете виправити їх на цьому етапі.

Крок 7

Використовуйте яскраво-жовтий та яскраво-оранжевий кольори, щоб наша качка виглядала більш яскравою та реалістичною. Білий відблиск у верхній частині ока допоможе створити більш закінчений малюнок.

Сподіваємось, це керівництво було для вас корисним. Якщо вам сподобався цей урок про те, як легко намалювати качку для дітей, обов’язково завітайте на інші статті уроків малювання нашого сайту категорії представників тваринного світу, перейшовши за посиланням   «ТВАРИНИ» .

Оцініть статтю
Додати коментар