Як намалювати Каорі Ширасакі

Давайте навчимося малювати Каорі Ширасакі — одну з головних героїнь серіалу «Аріфурета: найсильніший ремісник у світі».

Каорі – красива дівчина з карими очима з чорним волоссям до талії. Вона носить біло-блакитний костюм жриці із золотистими вставками та білі боти на високих підборах.

Крок 1

Багато синіх і зелених ліній є допоміжними лініями і будуть стерті пізніше, тому не натискайте занадто сильно на олівець

Крок 2

Крок 3

Крок 4

Крок 5

Крок 6

Крок 7

Крок 8

Крок 9

Освітліть всі допоміжні лінії. Обов’язково зверніться до зображення нижче, як до зразка, тому що потрібно обвести лише деякі частини допоміжних ліній.


Крок 10

Зачекайте, поки чорнило добре висохне, і зітріть усі допоміжні лінії.


Крок 11

Щоб додати кольори, спочатку намалюйте колірні контури відповідним кольором або олівцем.

Якщо ваша мета стати справжнім манга-художником і придумати власних персонажів манги, обов’язково спробуйте намалювати Каорі Ширасакі по пам’яті кілька разів. Завжди порівнюйте малюнок із оригіналом та виправте всі помічені помилки. Робіть це, доки не будете задоволені результатом.

Малюнок не повинен виглядати так само, як у нашому уроці, не турбуйтеся про деталі. Суть у тому, щоб ви правильно зрозуміли основні форми, і щоб це виглядало добре. Це найкращий спосіб створити у пам’яті величезну бібліотеку форм манги, яку можна використовувати для малювання та створення власних персонажів манги.

Оцініть статтю
Додати коментар