Як намалювати класичний автомобіль

Ми найчастіше показуємо вам як малювати нові автомобілі, але тут наша команда покаже вам, як намалювати класичний автомобіль. Насправді концепція класичного автомобіля дуже гнучка. Цей термін можна використовувати як для автомобілів початку 20 століття, так і для автомобілів кінця того ж століття.

У цьому уроці покажемо вам як намалювати класичний автомобіль на прикладі Muscle Car середини 20 століття.

Крок 1

Насамперед, створіть контури майбутнього класичного автомобіля, використовуючи дуже легкі, майже невидимі лінії. Кузов автомобіля повинен бути дуже довгим та досить плоским.

Крок 2

Тепер намалюйте колісні арки та нижні лінії переднього та заднього бамперів. Колісні арки повинні трохи нахилятися від центру до країв.

Крок 3

Тепер використовуйте більш плавні лінії, щоб скоригувати контури корпусу. На цьому етапі зобразіть передній бампер і рамку фари. Закінчіть цей етап, зобразивши повітрозабірник на капоті.

Крок 4

Тепер зобразіть видиму бічну частину лобового скла. На цьому етапі зобразіть раму бічних вікон. При створенні цієї деталі врахуйте, що ми малюємо автомобіль із кузовом купе.

Крок 5

Тепер намалюйте лінію позаду віконної рами. Зобразіть довгі двері та ручку на них. На цьому ж етапі зобразіть повітрозабірник поруч із дверима та світлу лінію над задньою аркою.

Крок 6

Досить простий етап, на якому зобразимо невелике дзеркало заднього виду в передньому нижньому кутку бокового вікна.

Крок 7

Тепер будьте дуже обережні, щоб позбавитися всіх ліній побудови. Використовуйте два ідеальні кола, щоб створити передні та задні колеса. Намалюйте всередині них однаково ідеально круглі обідки.

Крок 8

Тепер приступимо до промальовування деталей колісних дисків. Почніть із ретельного промальовування спиць усередині зовнішнього контуру. Ці спиці повинні поступово розходитися від центру до країв.

Крок 9

Завершіть малювання ободів, додавши решту спиці. У центральній частині можна намалювати гайку із круглим вушкам. Це зробить диски більш деталізованими та реалістичними.

Крок 10

Щоб малюнок класичного автомобіля був більш об’ємним та реалістичним, додайте тіні та відблиски. Ви можете додати кілька шарів тіней, щоб зробити зображення більш контрастним та тривимірним.

Як ви могли помітити, інструкція з малювання класичної машини була не дуже складною. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар