Як намалювати класичний пікап

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати класичний пікап – легку вантажівку із закритою кабіною та відкритим вантажним майданчиком.

У світі створено величезну кількість різних пікапів, кожен з яких має певні відмінні риси. У цьому посібнику ми постараємося показати вам найважливіші моменти, які вам знадобляться, якщо ви захочете намалювати якусь вантажівку.

Крок 1

Перший етап – акуратно зобразити силует корпусу авто дуже світлими лініями. На цьому етапі кабіна та вантажний простір вже повинні бути добре помітні.

Крок 2

Внизу кузова вантажівки зобразіть квадратні колісні арки із закругленими кутами. У передній та задній частині кузова зобразіть передній та задній бампери.

Крок 3

Підправте верхню частину корпусу чіткішими і красивішими лініями. Потім зобразіть вікна та дах кабіни, як показано на ескізі.

Крок 4

У нижньому передньому куті віконної рами зобразіть витягнуте по вертикалі дзеркало заднього виду. На цьому етапі акуратно зобразіть двері. Нижня лінія дверей має бути ідеально рівною.

Крок 5

У передній частині кабіни зобразіть видиму частину решітки радіатора і фари. Намалюйте ручки на дверях простими лініями. Зобразіть сходинку та молдинг унизу кабіни.

Крок 6

Позбавтеся всіх допоміжних ліній з малюнка за допомогою гумки. Потім зобразіть ідеально круглі колеса і однаково круглі диски всередині них.

Крок 7

Зобразіть кола у центрі кожного обода. Потім зобразіть кола ще меншого розміру навколо маленьких кіл. Ці кола мають бути однакового розміру та розташовані на однаковій відстані.

Крок 8

На останньому етапі інструкції, як намалювати пікап, ми додамо тіні. Почніть із створення найтемніших тіней, потім акуратно переходьте до світліших областей. На цьому етапі зобразіть відблиски на вікнах.

Як ми вже говорили, етапи з цієї інструкції з малювання пікапа стануть у нагоді для малювання будь-якої іншої вантажівки.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар