Як намалювати кросовер Jaguar F-Pace

Jaguar F-Pace – кросовер, розроблений британським виробником Jaguar Cars. Це п’ятимісний автомобіль з п’ятидверним кузовом, переднім двигуном і заднім або повним приводом, основними суперниками якого є Alfa Romeo Stelvio, BMW X3, Audi Q5, Land Rover Discovery Sport, Mercedes-Benz GLC-Class, Porsche Macan та Volvo XC60. Серійну модель було представлено на автосалоні у Франкфурті в 2015 р. Прототипом цього автомобіля став C-X17, представлений у Штутгарті. Це перший позашляховик бренду, збудований на платформі Jaguar XE.

У цій інструкції, розділеній на дев’ять кроків, ми покажемо, як намалювати Jaguar F-Pace.

Крок 1

У Jaguar дуже плавні та плавні лінії, і на першому етапі вам потрібно відобразити кузов, як на нашому малюнку. Малюнок не повинен бути чітко окреслений, він повинен бути виконаний у вигляді начерку.

Крок 2

Використовуючи ті ж світлі та плавні лінії, що й на першому етапі, ми повинні зобразити круглі шини та плавну лінію вікон нашого Jaguar F-Pace.

Крок 3

Є ще кілька необхідних деталей, які слід позначити на етапі ескізу – двері, ліхтарі, арки, колісні диски, дзеркало. Якщо все зроблено правильно, треба приступити до процесу деталізації.

Крок 4

Процес деталізації треба розпочати з носа нашого Ягуару. Вам потрібно обвести все, як показано на нашому малюнку під цим текстом.

Крок 5

Тепер нам потрібно обвести дах та лінію вікна. Потім темними лініями розділяємо лінію вікон на вікна переднього ряду, заднього ряду та маленького вікна у самому задньому ряду.

Крок 6

Задня частина Ягуара дуже незвичайна насамперед із-за стильних видовжених фар незвичайної форми. Давайте обведемо цю частину F-Pace, як показано на нашому малюнку.

Крок 7

На відміну від задньої частини, сторона Jaguar F-Pace виглядає набагато звичніше. На сьомому кроці нам потрібно обвести двері, додати ручки та невеликий повітрозабірник (не справжній) спереду.

Крок 8

Ягуар має величезну кількість різних типів колісних дисків. У цьому прикладі ми показали досить нескладний, але стильний дизайн. Намалюйте диски, як у нас, та обведіть круглі шини (можна циркулем).

Крок 9

Тіні, відблиски та текстури решіток радіатора зроблять ваш малюнок Jaguar F-Pace більш природним та реалістичним. Повторіть форму та розташування тіней, як на малюнку нижче.

Jaguar F-Pace має дуже крутий та футуристичний зовнішній вигляд, позашляхові характеристики та характер спортивного автомобіля. Повторіть кроки з цього посібника з малювання, додаючи різні деталі та попрактикуйтесь, щоб стати справжнім професіоналом у малюванні.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар