Як намалювати крутий автомобіль

Зустрічайте, перед вами інструкція, як намалювати крутий автомобіль на прикладі Lexus LFA – задньопривідного суперкара японської компанії Lexus.

Звичайно, слово “крутий” досить суб’єктивно, тому, використовуючи знання, отримані на дев’яти етапах, представлених нижче, можна зобразити практично будь-яку машину, у тому числі спортивну.

Крок 1

Щоб правильно намалювати крутий автомобіль, необхідно спочатку зобразити силует. Щоб вийшов спортивний автомобіль, зробіть невисокий похилий дах і довгий капот.

Крок 2

Використовуючи два ідеальні кола, зобразіть шини. Потім зобразіть передні та задні ліхтарі. Наприкінці етапу зобразіть незвичайну раму вікна.

Крок 3

Всередині шин зобразіть ідеально круглі диски. Оточіть колеса арками. Зобразіть двері та дзеркало. Як ви вже помітили, ми покажемо вам як намалювати крутий автомобіль на прикладі Lexus LFA.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми заглибимося в деталі, ретельно промальовуючи елементи малюнка. Почніть з носа, надавши йому закінченого і чіткого вигляду.

Крок 5

Тепер плавними лініями зобразіть плоский дах, що плавно переходить у хвіст. Не забудьте надати дзеркалу більш завершеного вигляду.

Крок 6

Тепер займіться задньою частиною Lexus, зобразивши все як на прикладі наших художників. Якщо ви зобразите іншу машину на основі нашого прикладу, просто трохи змініть елементи.

Крок 7

Тепер зобразіть бічну поверхню, включаючи двері та незвичайно вигнутий повітрозабірник. Ви також можете додати інші деталі у малюнок крутої машини.

Крок 8

Тепер зобразимо колісні диски. Спочатку знайдіть центральні частини, зобразивши їх у вигляді кружків. Далі зобразіть спиці, що рівномірно розташовані від центру до країв.

Крок 9

На останньому етапі інструкції, як намалювати крутий автомобіль, додаємо до нього тіні. Використовуючи штрихування, зобразіть їх у місцях, вказаних нашими художниками на зображенні нижче.

Отже, наша команда дуже сподівається, що ви знаєте, як намалювати крутий автомобіль.

Бажаєте навчитися малювати інші автомобілі? Перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар