Як намалювати кинуту машину

В основному на сторінках нашого сайту в розділі малювання автомобілів ми показуємо вам, як малювати нові автомобілі, але в цьому посібнику ми хочемо показати вам, як намалювати кинуту машину.

Насправді процес малювання нових та старих автомобілів практично не відрізняється. Основні відмінності в тому, що деталі на старій або кинутій машині повинні бути старішими, а лінії малюнка не такими прямими і плавними.

Крім того, зображуючи автомобіль без будь-яких деталей та зі спущеними колесами, ви додасте автомобілю більш занедбаний вигляд. Також можна додати на кузов корозію та потертості, що візуально зробить вашу намальовану машину ще старішою.

Крок 1

Почнемо керівництво про те, як намалювати кинуту машину, зобразивши її контури. Ми вирішили намалювати занедбаний пікап, щоб, як бачите, контур машини складається з кабіни та вантажної частини.

Крок 2

Тепер намалюйте передню та задню арки. Тут ви повинні спробувати зробити ці лінії не такими гладкими, як у новій машині, тому що метал на покинутій машині з часом деформується.

Крок 3

Над передніми та задніми арками намалюйте масивні опуклі крила. Потім з’єднайте ці крила, використовуючи горизонтальну лінію сходинки. Намалюйте задню частину вантажівки та верхній край борту.

Крок 4

Наведіть верх кабіни, щоб він був чіткішим. Намалюйте закруглені переднє та бічні вікна. На цьому етапі проведіть лінію, що розділяє кабіну і капот кинутої кабіни.

Крок 5

Тепер намалюйте двері, верх яких повинен повторювати контури бокового скла. Щоб ручка виглядала зламаною, малюйте її не по горизонталі, а по діагоналі. На цьому етапі промальовуємо деталі капота.

Крок 6

Зазвичай, коли ми малюємо колеса та обода, ми намагаємось зробити їх ідеально круглими. Але тут треба навпаки зробити їх вигнутими. Нижня сторона шин повинна бути тоншою за верхню, щоб колеса виглядали спущеними.

Крок 7

Тепер видаліть усі допоміжні лінії та зробіть усі необхідні лінії малюнка більш красивими та чіткими. Додайте тіні, щоб малюнок занедбаної машини став більш об’ємним та реалістичним.

Якщо ви впоралися з цим уроком, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато цікавого.

Оцініть статтю
Додати коментар