Як намалювати кинуту вантажівку

У минулих уроках ми багато разів показували, як малювати різні типи нових та красивих пікапів, але тепер ми хочемо показати вам, як намалювати занедбану вантажівку.

Відмінності між малюванням нової та старої машини дуже значні, і ми показали це в нашій інструкції, як намалювати кинуту машину. Тут ми хочемо зосередити вашу увагу на найважливіших моментах малювання занедбаної вантажівки, які відрізняє її від будь-якого іншого занедбаного автомобіля.

Крок 1

Отже, насамперед зобразіть контури кабіни та вантажного простору. Оскільки ми зображаємо кинуту вантажівку, ми вирішили зробити вантажну частину зламаною. Від неї залишилася лише рамка.

Крок 2

Тепер намалюйте колісну арку та велике крило над нею. Ми малюємо старий зламаний пікап, а це означає, що у нього має бути велике переднє крило, а задніх арок чи крил взагалі немає.

Крок 3

Попереду зобразіть старомодний металевий бампер. Далі чіткими та впевненими рухами рук намалюйте лінії капота. На цьому етапі зобразіть опуклу фару і елементи декору на капоті.

Крок 4

Двері намалюйте дуже плавними лініями. Далі намалюйте бічне вікно, верхня лінія якого повинна повторювати контур верху дверей.

Крок 5

Намалюйте зламану ручку, що бовтається, парою простих ліній. Потім намалюйте сходинку під дверима та лінії зламаної вантажної секції.

Крок 6

Зазвичай ми радимо вам зосередитись при малюванні коліс, щоб зробити їх якомога круглішими. Але зараз ми малюємо кинуту вантажівку, а значить, колеса повинні бути спущені, а їхні контури дуже нерівні.

Крок 7

Намалюйте контури ободів усередині коліс. У центрі обідків намалюйте коло, навколо якого розмістіть менші кола. Це отвори у штампованих ободах.

Крок 8

Щоб зробити малюнок занедбаного пікапа більш об’ємним та реалістичним, додайте тіні. Почніть з темніших ділянок і поступово переходьте до світліших. Щоб збільшити обсяг малюнка, ви можете накласти кілька шарів штрихування на темніші області.

Ви також можете додати до малюнка додаткові елементи, щоб зробити його ще більшим і живішим. Наприклад, можна зобразити сліди корозії та подряпини на кузові або потріскане скло вікон і фар.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар