Як намалювати Lamborghini Aventador

Всім відомо, що марка Lamborghini називає свої автомобілі на честь знаменитих бугаїв, які виступали в кориді. А Lamborghini Aventador (у перекладі з іспанського «фанат») названий на честь величезного та лютого бика, який виступав у 90-х роках. І, як ви розумієте, сьогодні ми покажемо вам, як намалювати Lamborghini Aventador – один із найкрутіших суперкарів усіх часів.

Крок 1

Відмінною особливістю автомобілів Lamborghini є їхній клиноподібний кузов. Зобразіть корпус автомобіля у вигляді вільного ескізу, як на нашому малюнку нижче.

Крок 2

Великі колеса та вузька лінія вікон також є характерними рисами автомобілів Lamborghini. Намалюйте їх та вогні дуже плавними лініями.

Крок 3

Як ми вже казали, Ламбо має багато різких і прямих ліній. Зобразимо кутові двері і не менш незграбне дзеркало. Завершуємо крок зображенням повітрозабірника та великих арок.

Крок 4

На третьому етапі ми закінчили вільний малюнок, і тепер ми обведемо малюнок Aventador, зробивши його темним та красивим. Обведіть фару і всю передню частину як на нашому малюнку.

Крок 5

Як ми вже говорили, дах Lambo дуже плоский, це зроблено для досягнення максимальних аеродинамічних характеристик. Обведіть лінію даху та вікна. Зобразіть повітрозабірники.

Крок 6

Задня частина Aventador дуже потужна та вражаюча. На цьому етапі нам потрібно буде обвести деталі задньої частини авто, намалювати задній ліхтар та текстуру ґрат.

Крок 7

Бічна частина, мабуть, найскладніша у цьому малюнку, оскільки у цій частині багато ліній. Зобразіть двері, ручку та всі прямі та чіткі лінії, як на малюнку нижче.

Крок 8

Всі суперкари мають дуже великі та широкі шини, щоб досягти ідеального зчеплення з дорогою. Обведіть ці колеса і намалюйте хитромудрий візерунок з ободів.

Крок 9

Наш малюнок Lamborghini Aventador майже готовий, але він все ще виглядає трохи пласким. Щоб вдихнути життя, ми намалюємо тіні і додамо відблиски, як ми це зробили на зображенні нижче.

Ми впевнені, що цей посібник з малювання Lamborghini Aventador буде корисним усім, хто хоче навчитися малювати спортивні автомобілі. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар