Як намалювати Lamborghini Centenario

Ми дуже любимо суперкари, а наші читачі дуже люблять їх малювати, тому ми покажемо вам, як намалювати Lamborghini Centenario. Ця інструкція буде наддетальною, і якщо ви все зробите правильно, то у результаті у вас вийде дуже реалістичний малюнок Lamborghini.

Для тих, хто не знає: Lamborghini Centenario – це дрібносерійний суперкар від італійського автовиробника, поява якого приурочили до століття від дня народження засновника компанії Ферруччо Ламборгіні. Широкій публіці машину показали в березні на автосалоні в Женеві 2016. У зовнішності суперкара безсумнівно впізнається Lamborghini, але всі елементи оформлення екстер’єру тут оригінальні. Серед інших моделей цього бренду автомобіль виділяється присадкуватим силуетом, великою кількістю повітрозабірників та аеродинамічних елементів, а також незвичайними колісними дисками.

Крок 1

Почніть малювати Lamborghini Centenario із силуету, зображуючи його вільним начерком. Повторіть швидкий вид на Lambo, як це зробили наші художники на зображенні нижче.

Крок 2

Тепер намалюйте великі спортивні шини у вигляді двох ідеальних кіл. Після цього зобразіть вузьку раму. Закінчіть сцену, зображуючи вогні.

Крок 3

Всередині шин створіть силуети колісних дисків. Зобразіть спортивне дзеркало та повітрозабірник. Завершіть цей етап, зобразивши розташування радіаторної решітки.

Крок 4

Тепер обведіть капот і надайте остаточного вигляду фарі та бамперу. Використовуйте різкі лінії, щоб зобразити складні ґрати. Не забувайте позбавлятися зайвих ліній на робочій поверхні.

Крок 5

Тепер плавною та похилою лінією зобразіть невисокий дах, що переходить у хвіст. Чіткими лініями деталізуйте віконну раму та лінії усередині неї.

Крок 6

Зобразіть верх Lamborghini Centenario, що утворює стовбур та незвичайний задній ліхтар. Зробіть лінії на малюнку чистими та красивими.

Крок 7

На цьому етапі статті про те, як намалювати Lamborghini Centenario, потрібно зобразити на бічній поверхні численні деталі. Повторіть усі чіткі лінії, як у прикладі наших художників.

Крок 8

Тепер зобразимо двері на малюнку Lamborghini. Вона повинна бути незграбною, як і всі інші деталі цього суперкара. Не забудьте зобразити ручку на дверях.

Крок 9

На цьому етапі інструкції, як намалювати Lamborghini Centenario, ми зобразимо колісні диски. Спочатку зобразіть центральну частину, потім кутові спиці, що оточують центральну частину.

Крок 10

Отже, ми на останньому етапі інструкції, як малювати Lamborghini, а значить, настав час зайнятися тінями. За допомогою штрихування зобразіть тіні у місцях, вказаних нашими художниками.

Lamborghini – один з найлегеніших автомобільних брендів у світі, тому наша команда була дуже рада показати вам, як намалювати Lambo.

Ви любите малювати машини? Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар