Як намалювати Lamborghini Countach

Ви любите Lamborghini? Якщо так, вам сподобається цей посібник з малювання Lamborghini Countach! Чому саме Lamborghini Countach?

Тому що це воістину легендарний суперкар, який є обличчям цілої епохи автомобілебудування. Важко уявити антураж 80-х без дивних зачісок, незвичайних костюмів та ще більш дикої та незвичайної Lamborghini Countach.

Крок 1

Почнемо з розробки загальних контурів нашого спортивного автомобіля. Головна відмінна риса Lambo – незграбність форм. Намалюйте багатокутну форму, яку ми помістимо наш Lamborghini.

Крок 2

Двома лініями намалюйте фари на похилим капоті. Використовуючи грубі лінії, створіть колісні арки, дзеркало та спойлер.

Крок 3

У передній частині Lamborghini Countach намалюйте бампер та контури фар. На третьому етапі зобразіть двері та інші деталі Lamborghini Countach.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми зробимо лінії темними та чіткими. Так витягніть всі контури нижньої частини бампера, на якій розташовані протитуманні фари і поворотники.

Крок 5

Тепер перемістимося трохи вище, використовуючи довгі лінії, намалюйте контур капота та квадратних фар.

Крок 6

Підніміться вище і акуратно намалюйте контури передніх вікон Lambo та його даху. Наприкінці шостого кроку намалюйте незвичайне бічне вікно, дзеркало та спойлер.

Крок 7

Перейдіть до бічної поверхні нашого Lamborghini Countach та зобразіть двері, повітрозабірник, колісні арки та нижню лінію. Видаляємо всі лінії, які нам не потрібні.

Крок 8

Тепер намалюйте великі колеса та олдскульні диски нашої спортивної машини. Ці диски були популярними у 70-80-х роках XX століття.

Крок 9

Настав час тіней. Легкими штрихами намалюйте тіні, як у нашому ескізі. Також за допомогою мазків малюємо відблиски на вікнах.

Урок про те, як намалювати Lamborghini Countach, був досить складним, але результат того вартий, тому що в кінці уроку ми отримали досить крутий малюнок Lamborghini. Коли йдеться про такі круті автомобілі, як Lamborghini, ми мимоволі мріємо, що колись станемо щасливими власниками цієї дійсно крутої машини.

А бажаєте навчитися малювати й інші автомобілі? Тоді перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар