Як намалювати Lamborghini для дітей

У цій дуже простій інструкції з малювання ми покажемо вам, як намалювати Lamborghini для дітей.

Lamborghini – дуже складний автомобіль як з інженерної точки зору, так і з погляду дизайну. Кузов цього спорткара має велику кількість різних ліній, смуг та конструктивних особливостей.

Раніше ми неодноразово показували вам, як намалювати Ламборджіні. Але ці інструкції були досить складними та не призначалися для недосвідчених художників. Тому ми вирішили створити це просте керівництво, в якому ми зібрали все важливе і навмисне видалили все зайве, включаючи тіні. Це допоможе навіть самому недосвідченому художнику навчитися малювати Ламборджіні.

Отже, якщо ви готові, прокрутіть цю сторінку нижче та переходьте до інструкції, як намалювати Lamborghini для дітей.

Крок 1

Отже, почнемо із зображення відомих контурів Lamborghini. Лінії на цьому етапі мають бути дуже легкими, майже непомітними.

Крок 2

Тепер намалюйте арки спереду та ззаду тіла. Зверніть увагу, що передня арка закруглена, а задня має трохи помітні кути.

Крок 3

Тепер використовуйте пару зігнутих ліній, щоб намалювати тонку лінія вікна. Спереду ця лінія вікна має бути трохи нижчою, ніж ззаду.

Крок 4

Використовуйте кілька прямих ліній, щоб зобразити довгі двері Lamborghini. Намалюйте дзеркало заднього виду перед дверима. У задній частині віконної рами зобразіть вертикальну коротку лінію.

Крок 5

У передній частині намалюйте вузьку витягнуту фару. Намалюйте контури бампера і передній повітрозабірник трохи нижче фар.

Крок 6

Тепер перейдіть до задньої частини Lamborghini і намалюйте бічну частину заднього ліхтаря та кутовий контур заднього бампера.

Крок 7

За допомогою гумки позбавтеся всіх допоміжних ліній побудови і зробіть потрібні лінії малюнка темнішими. Далі намалюйте всередині них колеса та диски.

Крок 8

Тепер намалюємо колісні диски. Спочатку зобразіть кружечки у центрі обідків. Потім намалюйте навколо них менші кола. Ці кола мають бути однакового розміру та розташовані на однаковій відстані один від одного.

Крок 9

Перевірте свої зображення Lamborghini та порівняйте їх з нашими. Якщо ви виявите будь-які неточності, спробуйте виправити їх, повернувшись до того етапу, на якому було допущено помилку.

Якщо ви закінчили навчання і ваш ескіз Lamborghini схожий на наш, то настав час підкорювати нові висоти. Перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар