Як намалювати Lamborghini Huracan

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати Lamborghini Huracan – спортивний автомобіль виробництва італійської компанії Lamborghini, що прийшов на зміну Lamborghini Gallardo.

Крок 1

Почніть процес малювання Lamborghini Huracan із зображенням основного силуету кузова дуже світлими лініями. Корпус автівки має бути дуже пласким і довгим.

Крок 2

Використовуйте дві довгі вигнуті лінії, щоб зобразити арки спереду та ззаду кузова. Задня арка повинна бути більшою за передню.


Крок 3

Деталі переднього та заднього бамперів зобразіть простими та чіткими лініями.

Крок 4

Ретельно зобразіть лобове скло. Потім використовуйте кілька довгих ліній, щоб зобразити віконну раму. У передній частині зобразіть кутову фару. Зобразіть спойлер ззаду.

Крок 5

Зобразіть горизонтальні лінії скла усередині віконної рами. Зобразіть двері з кількох довгих ліній. Ви також можете перевернути малюнок, щоб перевірити наявність помилок.

Крок 6

У передній частині віконної рами зобразіть дзеркало кутового заднього виду. Після цього зобразіть ручку у вигляді плоского прямокутника. Також можна зобразити додаткові декоративні лінії.

Крок 7

У нижній частині кузова намалюйте пороги автомобіля у вигляді найпростішої довгої лінії. Зобразіть повітрозабірник між дверима та аркою, використовуючи кілька прямих ліній.

Крок 8

Позбудьтеся непотрібних ліній. Далі зобразіть колеса всередині арок, які мають ідеально круглу форму. Зобразіть диски так само ідеально круглої форми всередині покришок.

Крок 9

Зобразіть кола у центрі кожного обода. Далі зобразіть прямі та чіткі лінії, що розходяться від центральних кіл до країв обода.

Крок 10

Щоб малюнок Lamborghini Huracan вийшов більш об’ємним та переконливим, потрібно додати тіні. Почніть з темніших ділянок і поступово переходьте до середніх та світлих тонів.

Ви можете продовжити робити малюнок Lamborghini Huracan більш тривимірним. Для цього додайте додаткові шари штрихування та зробіть переходи між тінями та світлом більш плавними.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар