Як намалювати ліхтарик для дітей

У цьому посібнику ми розповімо, як намалювати ліхтарик для дітей. Це дуже простий урок, який змусить вас відчути упевненість у своїх силах.

Крок 1

Почнемо малювати цей ліхтарик із основних геометричних фігур. Спочатку намалюємо правильний вертикальний овал. Помістіть цей овал ліворуч.

Крок 2

Додайте ще один овал більше. Овал із попереднього кроку має бути всередині форми з цього кроку. Буде ідеально, якщо ви зможете намалювати ці дві фігури без допомоги будь-яких допоміжних інструментів.

Крок 3

Додати ще одну фігуру, схожу на невелику дугу. Ця дуга має бути меншою за попередні фігури. На перших етапах краще використовувати легкі лінії, не натискаючи на олівець.

Крок 4

Отже, ми продовжуємо посібник про те, як намалювати ліхтарик для дітей. А зараз намалюємо ручку. Схоже на усічений конус. Спробуйте намалювати цей крок без лінійки.

Крок 5

Ви можете створити будь-яку форму перемикача ліхтарика. У нашій версії це проста кнопка.

Крок 6

Традиційний крок як завжди залишаємо без дій, щоб ви могли оцінити свій ескіз. Якщо ви бачите будь-які помилки, ви можете виправити їх на цьому етапі.

Крок 7

Використовуйте сірий та жовтий кольори, щоб створити остаточну версію цього малюнка. Якщо ви хочете створити складнішу колірну схему, ви можете намалювати металеву текстуру або металевий блиск на ручці цього ліхтарика.

Ми сподіваємося, що цей урок з малювання був вам корисним. Ми дуже чекаємо на ваші відгуки у вигляді запитань і коментарів до цього повідомлення. Це нам дуже допомагає у роботі!

А хочете навчитися малювати більше різних предметів? Переходьте в категорію: ПРЕДМЕТИ ТА ОБ’ЄКТИ . Тут на вас чекає багато покрокових уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар