Як намалювати Lykan Hypersport

У цій інструкції з малювання ми покажемо вам, як намалювати Lykan Hypersport – ліванський гіперкар обмеженого виробництва W Motors. Це досить цікава машина з безліччю деталей. Але ми сподіваємось, що за допомогою цієї інструкції ви зможете навчитися малювати Lykan Hypersport.

Крок 1

Насамперед, зобразіть загальний силует кузова автомобіля світлими лініями. Нижня лінія має бути дуже прямою, а верхня – гладкою та вигнутою.

Крок 2

Тепер використовуйте дві вигнуті лінії, щоб намалювати колісні арки. У передній частині зобразіть фари та деталі бампера. Ззаду також зобразіть задній ліхтар деталі під ним.

Крок 3

Пару простих і довгих ліній зобразіть віконну раму та повітрозабірник поруч із нею. Далі у передній частині зобразіть лобове скло.

Крок 4

Тепер чіткими та прямими лініями зобразіть вікно та двері під ним. Потім зобразіть декоративні лінії під дверима. Намагайтеся не заплутатися в лініях та деталях.

Крок 5

Цей етап інструкції з малювання Lykan Hypersport буде простішим. Чіткими лініями зобразіть дзеркало та декоративні лінії. Щоб перевірити пропорційність малюнка, подивіться на нього в дзеркало.

Крок 6

Тепер візьміть гумку і позбавтеся всіх непотрібних будівельних ліній. Далі, використовуючи ідеально круглі лінії, зобразіть всередині них колеса та обода.

Крок 7

Посередині обідків зобразіть кружечки. Далі прямими лініями зобразіть спиці, які рівномірно розходяться по цих колах до країв ободів.

Крок 8

Зобразіть тіні, починаючи з темних ділянок. Потім перейдіть до світліших областей та світлих ділянок. Щоб зробити області більш контрастними, додайте додаткові шари штрихування.

Якщо вам сподобалася інструкція, як намалювати Lykan Hypersport, то спробуйте намалювати якийсь інший суперкар.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар