Як намалювати Людину-павука

Використовуйте покрокові інструкції з малювання нижче, щоб навчитися малювати Павука з коміксів Marvel.

Почніть малювати Людину-павука начерком олівцем. На початкових етапах не тисніть надто сильно. Робіть начерки легкими плавними мазками.

Як намалювати Людину-павука. Крок 1

Крок 1. Щоб намалювати Людину-павук із коміксів Marvel, почніть з малювання великого овалу в центрі сторінки. Малюючи овал, звузьте його внизу, як яйце. Це буде основна форма голови Людини-павука.

Як намалювати Людину-павука. Крок 2

Крок 2: Потім намалюйте дві лінії, що перетинаються, упоперек овалу, які рівномірно його розділяють. Проведіть одну вертикальну лінію та одну горизонтальну. При малюванні горизонтальної лінії трохи вигніть її, щоб повторити форму овалу. Це будуть допоміжні лінії, які допоможуть вам розмістити риси Людини-павука.

Як намалювати Людину-павука. Крок 3

Крок 3: Тепер намалюйте два великі прямокутні трикутники прямо над горизонтальною допоміжною лінією та по обидва боки від вертикальної допоміжної лінії. Це основні форми величезних очей Людини-павука на її масці.

Як намалювати Людину-павука. Крок 4

Крок 4: Це все, що потрібно для початкового начерку Людини-павука з Marvel Comics! У вас є базова форма Людини-павука. Наведіть лінії свого малюнка. З цього моменту сильніше натискайте олівцем, щоб отримати більш темні лінії та чіткіший малюнок.

Як намалювати Людину-павука. Крок 5

Крок 5: Затемніть форму голови Людини-павука. Намалюйте чіткішу лінію щелепи, трохи зрізавши нижню частину овалу, щоб він більше був схожий на голову, а не на яйце.

Як намалювати Людину-павука. Крок 6

Крок 6: Зроббіть наголос на формі очей Людини-павука. Використовуючи трикутники як напрямні для малювання, закругліть трикутні форми, особливо нижню частину. Також зробіть контури товстішими і темнішими.

Як намалювати Людину-павука. Крок 7

Крок 7: Веб-дизайн маски Людини-павука трохи складний, тому цей розділ про те, як намалювати маску Людини-павука був розбитий на кілька кроків, щоб спростити його. Намалюйте серію ліній на верхній частині його голови – вісім, якщо бути точним. Намалюйте по обидва боки від вертикальної допоміжної лінії, яка починається там, де зустрічаються дві допоміжні лінії. Малюючи решту чотирьох ліній, зробіть їх менше і намалюйте їх з боків його очей. Зверніть увагу, що горизонтальна, ні вертикальна допоміжна лінія не є частиною маски.

Як намалювати Людину-павука. Крок 8

Крок 8: Намалюйте аналогічні лінії на нижній половині обличчя Павука. По обидва боки вертикальної лінії намалюйте дві лінії, які починаються там, де зустрічаються допоміжні лінії. Намалюйте чотири лінії менше збоку від очей Людини-павука.

Як намалювати Людину-павука. Крок 9

Крок 9: Тепер малюйте серію широких кривих, які з’єднують лінії, які ви щойно намалювали. Почніть з вершини голови Людини-павука і закінчіть прямо перед точкою, де зустрічаються лінії побудови. Намалюйте п’ять кривих зверху донизу.

Як намалювати Людину-павука. Крок 10

Крок 10: Зробіть те саме з нижньою частиною голови Людини-павука, але цього разу намалюйте вигини, починаючи з підборіддя і піднімаючись вгору до його очей. Намалюйте серію із чотирьох кривих для нижньої частини його маски.

Як намалювати Людину-павука. Крок 11

Крок 11: Ось і все! Тепер у вас є красивий малюнок Людини-павука, героя коміксів Marvel. Ви можете зупинитися на цьому швидкому малюнку, щоб отримати грубий схематичний вигляд, або перейти до більш закінченого вигляду, переходячи до наступного кроку.

Як намалювати Людину-павука. Крок 12

Крок 12: Щоб отримати більш закінчений вигляд, акуратно намалюйте остаточні лінії ескізу ручкою або маркером. Зачекайте, поки чорнило висохне, а потім видаліть всі олівці сліди гумкою. Тепер у вас є закінчений малюнок Людини-павука з коміксів Marvel! Ви можете зупинитися тут або перейти до останнього кроку, щоб завершити малюнок Павука.

Як намалювати Людину-павука: останній крок

Останній крок: щоб повністю закінчити малюнок Людини-павука, вам потрібно її розфарбувати. Ви можете використовувати маркери, кольорові олівці або, навіть, крейди! Людина-павука дуже легко розфарбувати – просто розфарбуйте її маску в червоний колір та залиште очі порожніми.

Це воно! Тепер у вас є закінчений малюнок Людини-павука з коміксів Marvel.

Оцініть статтю
Додати коментар