Як намалювати машину для початківців

Основне завдання даного розділу нашого сайту навчання малюванню – навчити малювати автомобілі (що, звичайно, очевидно). Якщо людина вже вміє малювати, то навчитися це робити нескладно, але завдання ускладнюється, якщо учень художник-початківець. Складність полягає в тому, щоб пояснити весь процес найпростішим чином, але при цьому щоб учень отримав найбільш повні знання в області малювання машин.

У цьому уроці ми постараємося показати вам, як намалювати машину для початківців, щоб навіть сам художник-початківець міг малювати, як справжній автомобільний дизайнер.

Крок 1

Будь-який малюнок починається з найпростіших геометричних фігур і цей автомобіль (у нашому прикладі BMW) не стане винятком. Намалюйте кузов автомобіля дуже світлими лініями. Як бачите, візуально кузов автомобіля розділено на дві частини. Вже на цьому етапі ми можемо чітко побачити капот, кабіну та багажник автомобіля.

Крок 2

Автомобіль не може існувати без коліс та вікон, тому давайте зобразимо ці складові на другому етапі. Також відзначте фари та арки, без яких також неможливо уявити автомобіль. Усі ці лінії також мають бути максимально світлими.

Крок 3

Машини можуть мати по одному або два двері з кожного боку. Оскільки сьогодні ми малюємо найстандартніший автомобіль, ми зобразимо дві двері на цьому боці кузова. Крім того, необхідно зобразити лобове скло та бампери. Не забувайте, що лінії не повинні бути темними, тому що у майбутньому нам доведеться стерти все, що ми малювали на перших кроках.

Крок 4

Намалювати колісні диски досить складно, і щоб спростити це завдання, ми зобразимо контури викрійки колісних дисків. Насамперед необхідно окреслити форму колісних дисків та центральної круглої частини. Потім розмічаємо спиці, яких може бути будь-яка кількість.

Крок 5

Деталі – це найважливіша річ у кресленні, і ми займемося деталями на п’ятому кроці. Починаючи з носа машини обведемо лінії бампера та фар. Чистим гумкою перед машини і промальовуємо арки та капот.

Крок 6

На перших етапах ми окреслили верхню частину, але вона виглядає нерівною та нерівною, тому давайте зробимо її чистішою та красивішою. Обводимо дах та вікна, зображуючи все чіткими та темними лініями. Як і на останньому кроці, видаліть усі непотрібні рядки.

Крок 7

Такі самі дії нам потрібно зробити з задньою частиною машини. Тобто нам потрібно намалювати дуже темні лінії, які формуватимуть багажник, задній бампер та задні ліхтарі. І знову гумкою видаляємо всі непотрібні лінії. Не забудьте зобразити таку невелику деталь, як вихлопна труба, щоб малюнок автомобіля був трохи більш реалістичним.

Крок 8

На восьмому етапі ми закінчимо зображення кузова автомобіля. Рівно тими ж рухами, що й у попередніх кроках, обводимо контури дверей та спідницю у нижній частині машини. І наприкінці восьмого кроку видаліть із кузова машини всі зайві лінії.

Крок 9

Тепер давайте розглянемо шини та диски автомобіля. Малюнок вашого автомобіля виглядатиме більш реалістичним, якщо ви уважно зобразите всі деталі колісних дисків, як показано на малюнку нижче. Намалюйте диски, як у нашому прикладі, або як в інших наших посібниках, наприклад, як Bugatti або Lamborghini .

Команда наших художників у цій інструкції спробувала показати вам, як намалювати машину для початківців. Це керівництво було своєрідною базовою інструкцією, за допомогою якої ви можете малювати різні автомобілі. Спочатку спробуйте повторити все, як у цій покроковій інструкції, потім спробуйте зобразити інший автомобіль, використовуючи кроки, представлені в цьому посібнику.

Наприкінці статті хочемо дати пару корисних порад художнику-початківцю:

  • прямі лінії можна намалювати лінійкою, круги – циркулем (але, звичайно, набагато краще, якщо ви зможете намалювати все без допомоги додаткових інструментів);
  • для більш складного та реалістичного вигляду ви можете додати тіні або пофарбувати машину. Також можна обвести машину чорнилом, що надасть малюнку більш мультяшний вигляд;
  • спробуйте додати деталі, щоб зробити малюнок машини цікавішим. Наприклад, для більшої спортивності можна зобразити спойлер чи повітрозабірники.

Команда сайту сподівається, що посібник з малювання був справді простим і зрозумілим. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар