Як намалювати машину швидкої допомоги

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати машину швидкої допомоги – машину, створену спеціально для перевезення людей, які потребують медичної допомоги. У різних країнах ці машини виглядають по-різному і мають різне обладнання, але в цій статті ми покажемо вам, як намалювати машину швидкої допомоги.

Крок 1

Спочатку зобразіть основний контур швидкої допомоги дуже світлими лініями. На цьому етапі вже добре видно частини машини, тобто кабіна та задня кабіна.

Крок 2

Тепер намалюйте видиму бічну частину лобового скла. Потім акуратно зобразіть двері кабіни за допомогою декількох прямих ліній. На цьому етапі зобразіть вікно двері кабіни.

Крок 3

Використовуйте пару півколів, щоб зобразити колісні арки. Далі зобразіть видиму бічну частину переднього бампера. Намалюйте фару та сигнал повороту у вигляді невеликого прямокутника над бампером.

Крок 4

Тепер прямими лініями зобразіть двері збоку корпусу. Нагадаємо, що для того, щоб перевірити пропорційність вашого малюнка машини швидкої допомоги, ви можете подивитися на нього в дзеркало.

Крок 5

Зобразіть дві горизонтальні лінії, що проходять крізь весь кузов автомобіля. Зверху зобразіть габаритні вогні у вигляді невеликих прямокутників. У верхній передній частині задньої кабіни зобразіть видиму бічну частину мигалок.

Крок 6

На вхідних дверях намалюйте велике дзеркало заднього виду. На бічних дверях намалюйте ручки у вигляді маленьких прямокутників. На цьому етапі зобразіть люк бензобака і сходинку ззаду.

Крок 7

Позбавтеся всіх будівельних ліній ескізу та зобразіть круглі колеса. На цьому ж етапі зобразіть обода всередині коліс, які повинні мати таку ідеально круглу форму, що і самі колеса.

Крок 8

Зобразіть коло у центрі кожного обода. Потім розмістіть вісім менших кіл навколо центральних кіл ободів. Ці кола мають бути однакового розміру та розташовані на однаковій відстані один від одного.

Крок 9

А тепер порівняйте свій малюнок машини швидкої допомоги з тим, що намальовано вище. Намагайтеся знайти всі неточності та помилки і виправити їх. Якщо ви не виявили неточностей, можна сказати, що інструкція, як намалювати машину швидкої допомоги, завершена.

Але не поспішайте відкладати олівець убік і намагатися зайнятися чимось іншим. Якщо ви освоїли малювання машини швидкої допомоги, саме час спробувати підняти свою художню майстерність ще вище. Спробуйте намалювати тіні на своєму малюнку машини швидкої допомоги, додати написи та кольори.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар