Як намалювати машину спереду

Мета даного розділу нашого сайту – навчити малювати автомобілі. А якщо ви хочете стати справжнім автомобільним дизайнером, вам потрібно вміти малювати автомобілі з усіх боків. І тому в цій покроковій інструкції ми хочемо показати, як намалювати машину спереду.

Крок 1

У вигляді вільного ескізу зображаємо кузов автомобіля. Тут ми бачимо нижню частину, яка включає капот і бампер, і верхню частину, яка включає в себе дах і кабіну. До речі, цей крок дуже схожий на перший крок уроку про те, як намалювати машину ззаду.

Крок 2

Хороше і грамотне креслення автомобіля складається з безлічі деталей. На цьому етапі ми розберемося з найважливішими деталями. Зобразіть фари, колеса та дзеркала. Зовнішній вигляд цих деталей визначає характер вашого автомобіля, тому будьте обережні під час малювання цих деталей.

Крок 3

Автомобіль повинен мати повітрозабірники, щоб забирати повітря для двигуна та охолоджувати автомобіль. На цьому етапі ми заглибимося в деталі бампера та намалюємо решітку радіатора. Не забувайте про таку обов’язкову деталь, як номерний знак. Не забувайте, що все потрібно робити у вигляді пухкого ескізу.

Крок 4

Вище ми зобразили машину у вигляді вільного начерку, а тепер настав час перейти до деталей і надання машині закінченого вигляду. Ми почнемо зверху і рухатимемося вниз, тому ми обведемо дах, лобове скло та дзеркало заднього виду темними та чіткими лініями.

Крок 5

Такі ж дії зробимо і з днищем машини. Тобто на цьому п’ятому кроці нам потрібно обвести всі деталі, що залишилися, дуже темними лініями, намалювати логотип і текстуру решітки. Щоб остаточно очистити малюнок, використовуйте гумку.

Крок 6

Бажаєте, щоб малюнок вашого автомобіля став реалістичним? Потім додайте тіні, як показано на зображенні під цим текстом. Поекспериментуйте з кількістю та розташуванням тіней, щоб краще зрозуміти, як мають виглядати тіні.

Дуже важливо вміти малювати автомобіль спереду, і ми думаємо, що це покрокове керівництво може навчити вас цьому.

А бажаєте навчитися малювати автомобілі різних брендів? Тоді перейдіть в нашу категорію малювання машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар