Як намалювати машину ззаду

В основному ми малюємо автомобілі або збоку, або в півоберту. Але щоб зрозуміти принцип малювання автомобіля, потрібно вміти зобразити всі деталі з усіх боків. У цьому не дуже складному уроці ми покажемо як намалювати машину ззаду на прикладі Mercedes-Benz CLS.

Крок 1

Зобразіть стовбур та дах двома простими геометричними фігурами. Багажник плоский унизу і трохи вигнутий вгорі, а бічні лінії даху плавно розширюються в міру наближення до ствола.

Крок 2

Щоб наш малюнок більше був схожим на машину, ми зображаємо найголовніші деталі. Зобразіть верхній край багажника та задні ліхтарі. Форма та розташування цих деталей залежать від характеру та стилю вашого майбутнього автомобіля. З боків зображаємо дзеркала та покришки. Врахуйте, що чим ширше шини, тим спортивніше виглядатиме ваша машина.

Крок 3

Робимо наш малюнок більше схожим на машину. Додайте такі важливі деталі, як заднє скло та вихлопні труби. Характер ваших автомобілів також залежить від їх кількості та типу. Також зобразіть лінію бампера, під якою буде розташований номерний знак.

Крок 4

Все, що ми робили раніше – накидали найважливіші лінії грубими лініями. З четвертого кроку все обведемо, зробимо малюнок чистим та закінченим. Обведіть деталі верхньої частини, як на зображенні нижче, роблячи лінії чистими плавними.

Крок 5

Повторіть ті самі події, але з днищем нашої машини. Тобто тут перед нами стоїть завдання обвести всі деталі, що залишилися, темними і чіткими лініями і видалити всі зайві лінії. Додайте такі деталі, як повітрозабірники, номерний знак та логотип.

Крок 6

Щоб ваш малюнок ззаду виглядав по-справжньому реалістичним, і здавалося, що він буквально стоїть перед вами, вам потрібно додати кілька тіней. Їх слід розташовувати у місцях, де немає світла або у місцях перегинів.

Отже, якщо ви точно слідували нашим крокам, то ви можете намалювати машину ззаду. Цей урок призначено для демонстрації найважливіших принципів малювання автомобіля. Все, що ми показали в цій інструкції, підходить для малювання будь-яких машин ззаду. Щоб намалювати свій улюблений автомобіль з цієї точки зору, просто знайдіть фотографію в Інтернеті або зробіть знімок самостійно та використовуйте подані нами кроки, щоб намалювати автомобіль, який ви хочете.

У майбутньому ми покажемо, як намалювати машину спереду, збоку та зверху, тому обов’язково завітайте до нашої категорії малювання автомашин, щоб не пропустити випуск наших нових посібників з малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар