Як намалювати Мазерати

Наша команда дуже любить малювати спортивні автомобілі та вчити цьому наших читачів. І тому сьогодні ми покажемо вам, як малювати Мазераті на прикладі Maserati MC12 – двомісного гіперкара, створеного Maserati для змагань у FIA GT Championship.

Цей супер-крутий суперкар має незвичайні контури та деталі, які ми розповімо, як зобразити у інструкції, як намалювати Maserati.

Крок 1

По-перше, намалюйте силует спортивного автомобіля. Нижня частина має дуже плавні лінії, а верхня частина зображена за допомогою витягнутої вигнутої лінії.

Крок 2

Тепер, використовуючи два ідеальні кола, зобразіть шини. У носі зобразіть фари. У верхній частині зобразіть незвичайні лінії вікон.

Крок 3

Створіть ідеально круглу форму обода усередині шини. Зобразіть акуратне дзеркало заднього виду та величезний гіпертрофований спойлер. Оточіть колеса напівкруглими арками.

Крок 4

З цього етапу ми використовуватимемо фінішні лінії. По-перше, обведіть носа, як це зробили наші художники на зображенні нижче.

Крок 5

Тепер, використовуючи дуже чіткі та темні лінії, намалюйте деталі у верхній частині Maserati. Спробуйте повторити усі деталі, як це зробили наші художники.

Крок 6

Низький і похилий дах тут плавно переходить у хвіст Maserati. Простежте задній бампер та надвеликий спойлер.

Крок 7

Тепер зобразимо деталі на бічній поверхні Maserati. Тут ви можете побачити двері та обриси повітрозабірника, незвичайно вигнуті.

Крок 8

Тепер давайте створимо обода усередині шин. По-перше, зобразіть центральну частину та спиці, що рівномірно розходяться до країв, і переходьте до останнього етапу уроку про те, як намалювати Maserati.

Крок 9

Щоб малюнок Мазераті вийшов об’ємним, зобразимо тіні. Розмістіть їх там, де це роблять наші художники. Не забудьте показати відблиски на вікнах.

Отже, це була інструкція, як намалювати Мазераті. Наша команда дуже намагалася зробити все максимально простим.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар