Як намалювати Mercedes-AMG GT

І знову на сторінках нашого сайту ви бачите ще один посібник з малювання про те, як намалювати Mercedes-Benz. Зіркою сьогоднішнього посібника з малювання є Mercedes-Benz AMG GT – спортивний автомобіль від легендарного штутгартського автоконцерну. Mercedes-AMG GT був анонсований 16 квітня 2014 року. Автомобіль дебютував 9 вересня 2014 року та був офіційно представлений публіці у жовтні 2014 року на Паризькому автосалоні.

Цей автомобіль – природжений німецький монстр на колесах, що поєднує в собі чудовий дизайн і чудові ходові якості. Отже, вистачить співати дифірамби, почнемо процес навчання малюванню Mercedes-AMG GT.

Крок 1

У дизайні цього автомобіля чітко визначені олдскульні риси. Зобразимо гіпертрофоване довге плоске тіло і плоский похилий дах.

Крок 2

Великі колеса та вузька лінія вікон – ось що характерно для будь-якого спортивного автомобіля. Зобразимо ці деталі та стильні фари.

Крок 3

Деталі – це те, що відрізняє одні автомобілі від інших. На третьому етапі зобразимо такі деталі, як двері незвичайної форми, повітрозабірники, великі колісні диски та гіпертрофовані колісні арки.

Крок 4

Найімовірніша (як фігурально, так і буквально) частина Mercedes-AMG GT – це його довгий капот. Обведемо цю частину і зобразимо фари, характерну решітку радіатора та колісну арку.

Крок 5

Ще одна особливість – дах. Вона дуже спортивна, плоска та гладка. Зобразимо цю частину корпусу авто та стильний віконний отвір. Не забудьте намалювати дзеркало.

Крок 6

Стильний дах дуже плавно перетікає у не менш стильний багажник. Зобразимо деталі задньої частини автомобіля, як ми це зробили на малюнку під цими словами.

Крок 7

Як ми вже говорили на початку – AMG GT – спадщина старого Мерседеса 60-х років, і це добре видно з боку. Зобразимо двері та повітрозабірник, не забуваючи прибрати всі зайві лінії.

Крок 8

Ми вважаємо, що багатоспиці диски, які ми намалювали на зображенні нижче, найкраще підходять для Mercedes-AMG GT. Намагайтеся дотримуватися симетрії при малюванні цих обідків.

Крок 9

Тіні та відблиски – ось що підніме ваш малюнок Mercedes-AMG GT на новий рівень реалістичності. Це потрібно зробити за допомогою штрихування у місцях, які вказані на нашому малюнку нижче.

Ми розділили інструкцію з малювання Mercedes-AMG GT на дев’ять дуже простих симетричних кроків, тому що чим простіше малювання, тим більше знань отримає наш читач.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар