Як намалювати Mercedes-Benz G-Class

Mercedes-Benz G-Class, Gelandewagen або простонародний “гелік” – справжній довгожитель німецького автопрому, за більш ніж тридцять років він еволюціонував з військової версії до цивільної. А зараз він став автомобілем представницьких та дуже впливових людей, людей з кримінальним минулим у деяких країнах. У цьому покроковому посібнику з малювання ми покажемо вам, як намалювати Mercedes-Benz G-Class.

Крок 1

Гелендваген мало змінився з 70-х, з тієї епохи, коли в моді були незграбні автомобілі. На першому етапі ми просто зобразимо кузов цього агресивного позашляховика з плавними лініями.

Крок 2

Незважаючи на прямокутність, колеса G-Класу, як і раніше, круглі :). Зобразіть ці круглі колеса і прямі лінії вікон.

Крок 3

Як уже було сказано, всі лінії у Gelandewagen дуже прямі, включаючи двері. Зобразимо ці прямі двері, квадратне дзеркало заднього виду та запаску ззаду.

Крок 4

У автомобілів зазвичай круглі арки, але Mercedes G-Class дотримується свого стилю, тому навіть арки складаються з прямих ліній. Намалюйте ці арки, бампери та колісні диски.

Крок 5

Настав час приступити до зображення деталей, які будуть виконані темними лініями. За допомогою таких ліній зображаємо виступаючі арки та олдскульні контури капота та бампера.

Крок 6

Нам здається, що при проектуванні G-Класу дизайнери взагалі не замислювалися про аеродинаміку. Так що обведіть незграбну верхню частину Geländewagen (що, до речі, з німецької означає «позашляховик») темними лініями.

Крок 7

Обведіть прямі лінії та зобразіть молдінги. Трохи нижче зображаємо бічну юбку та роздвоєну вихлопну трубу, яка знаходиться у досить незвичайному місці.

Крок 8

Обведіть круглі шини (до речі, можна використовувати циркуль) і зобразіть візерунок колісних дисків. Намалюйте такі ж багатоспиці диски або диски AMG, як у нашій інструкції до Mercedes-Benz S Coupe .

Крок 9

Використовуючи тіні та відблиски, ви можете зробити малюнок вашого Mercedes-Benz Gelandewagen більш об’ємним та реалістичним.

Багато хто вважає, що справжній G-клас має бути чорним (так би мовити класичний чорний квадрат). Таким чином, ви можете пофарбувати його в чорний або будь-який інший колір, щоб зробити його більш реалістичним.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар