Як намалювати Mercedes-Benz S Coupe

Спортивний вигляд Mercedes-Benz S-Class проявляється у його спортивній «побудові»: 2 двері, динамічна форма вікон, вузькі фари, занижений дорожній просвіт, чіткі лінії кузова – такий образ Mercedes-Benz S Coupe. І сьогодні ми вирішили показати, як намалювати Mercedes-Benz S Coupe.

Крок 1

Отже, грубими та легкими лініями зображаємо контури S Coupe. Тут ми бачимо довгий плоский прямокутник і злегка вигнуту лінію, яка пізніше перетворюється на дах.

Крок 2

Тепер нам потрібно спроектувати основні деталі кузова S Coupe. Намалюйте фари, вікна, дзеркала та колеса. Як і на попередньому етапі, тут також використовуються дуже легкі лінії.

Крок 3

Починаючи з третього кроку, потрібно бути уважніше. Точно обведіть контури фари і капота S Coupe. На цьому ж етапі нам потрібно зобразити лінії бампера та повітрозабірник.

Крок 4

Отже, розпочинаємо дах нашого Mercedes-Benz S Coupe. Тепер спроектуйте низький дах. Також зобразіть вікна та дзеркала нашого розкішного автомобіля-купе.

Крок 5

Тепер зобразіть лінію даху, що плавно переходить у форму задньої частини нашого Мерседеса. Ретельно оформляйте лінію багажника та задній ліхтар. У міру промальовування деталей видаляйте непотрібні лінії.

Крок 6

Тепер зважте нижній край S Coupe. Потім намалюйте довгі двері, ручку та декоративні лінії на бічній стороні кузова цього купе.

Крок 7

Тепер витягніть шини та диски Mercedes-Benz S Coupe. Ви можете зробити ідеально круглі шини за допомогою циркуля чи спробувати зробити їх вручну. На тому ж сьомому етапі витягніть обода.

Крок 8

Настав час тіней. Використовуйте просте штрихування зображення тіней, як показано в прикладі наших художників. Не забуваємо і про відблиски на вікнах та кузові S Coupe.

Наша команда показала вам підручник про те, як намалювати Mercedes-Benz S Coupe. Особливостями цього кузова є низький і похилий дах, наявність двох дверей без рам. Також часто автомобілі з таким кузовом мають колеса більшого розміру та колеса з низьким профілем. Тобто ці автомобілі мають спортивніший вигляд, ніж звичайні седани або хетчбеки. До речі, на одному з попередніх уроків ми показали як намалювати автомобіль купе. На цьому уроці ми показали основні принципи малювання автомобілів у цьому типі кузова. Там ви знайдете багато дуже цікавих уроків малювання авто і виберете найбільш уподобані.

Оцініть статтю
Додати коментар