Як намалювати метелика легко для дітей

У цій дуже простій інструкції з малювання я покажу вам, як легко намалювати метелика для дітей. Раніше я показав вам, як намалювати метелика. Але це керівництво містить змінений процес малювання. Також ця інструкція буде трохи простішою за попередню.

Також важливо сказати, що вищезгадана інструкція метелика виконана в мультяшному стилі, але тут я покажу більш реалістичний спосіб зображення метелика.

Це миле створення може бути зовсім по-різному. У природі існує безліч різних видів цієї комахи. У різних видів можна зустріти не лише різні форми крил, а й різні кольори та форми тіла.

Отже, приступимо до інструкції, як легко намалювати метелика дітям.

Крок 1

По-перше, зобразіть голову у вигляді кола та витягнуте по вертикалі тулуб.

Крок 2

Тепер, використовуючи шість простих і злегка вигнутих ліній, зобразіть верхній, середній та нижній краї крил.

Крок 3

Тепер, використовуючи чотири довгі вигнуті лінії, зобразіть бічні краї крил милого метелика.

Крок 4

Супер легкий етап інструкції, як намалювати метелика, в якому вам потрібно буде зобразити вусики на голові.

Крок 5

Настав час намалювати метелика. Ви можете розфарбувати тулуб у коричневий колір, а крила у відтінки жовтого, або застосувати будь-які інші кольори.

Як я вже говорив раніше, ви можете використовувати будь-яку колірну палітру, щоб розфарбувати цю симпатичну комаху. Наприклад, ви можете використовувати різні відтінки синього та створити інший візерунок.

Або ви можете використовувати відтінки фіолетового. Загалом, метелики дуже цікаві комахи, і ви можете використовувати ііншу інформацію  в Інтернеті, щоб надати своєму малюнку метелика особливий вид.

Сподіваємось, це керівництво було для вас корисним. Якщо вам сподобався цей урок про те, як легко і просто покроково намалювати метелика для дітей, обов’язково завітайте на інші статті уроків малювання нашого сайту категорії представників тваринного світу, перейшовши за посиланням   «ТВАРИНИ» .

Оцініть статтю
Додати коментар