Як намалювати Mini Cooper

Наша команда найчастіше створює інструкції про потужні суперкари, такі як Lamborghini та Ferrari, але сьогодні ми покажемо вам, як намалювати Mini Cooper.

Mini – британська автомобільна марка, заснована в 1969 році, що з 2000 року належить німецькій автомобільній компанії BMW і використовується нею для низки невеликих автомобілів. Слово Mini використовується в назвах моделей автомобілів з 1959 року, а в 1969 воно стало самостійною маркою, коли назва «Mini» замінило окремі назви моделей автомобілів «Austin Mini» і «Morris Mini». BMW придбала цю марку в 1994 році, коли вона купила Rover Group (раніше British Leyland), яка, серед іншого, мала Mini.

Хоча це дуже маленька машина, насправді вона не позбавлена ​​потужності та керованості. Оскільки цей автомобіль вже виробляється BMW, він має всі переваги німецького бренду. У будь-якому випадку, почнемо інструкцію, як намалювати Міні Купер.

Крок 1

Як і всі наші інструкції, ця починається з основних контурів. Використовуючи дуже легкі та вільні лінії, зобразіть силует Mini Cooper.

Крок 2

Тепер намалюйте шини у вигляді двох ідеальних кіл. Попереду зобразіть характерну овальну фару. Завершіть етап, зобразивши дах та вікна.

Крок 3

Зобразіть ідеально круглі диски усередині шин. Зобразіть напівкруглі арки над колесами. Шорсткуватими лініями зобразіть двері, закруглене дзеркало та протитуманну фару.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми будемо детально малювати Mini Cooper. Почніть з носа, обводячи всю передню частину красивими чіткими лініями. Не забудьте зобразити колісну об’ємну арку.

Крок 5

Тепер перейдемо до верхньої частини Mini Cooper та зобразимо характерний дах, стійки, вікна та гарне дзеркало. Не забувайте позбавлятися зайвих ліній на робочій поверхні.

Крок 6

Ретельно обведіть задню частину, щоб сформувати задній бампер та задній ліхтар. Тепер акуратно зобразіть бічні двері та ручку на них. Позбавтеся допоміжних ліній на тілі.

Крок 7

На цьому етапі інструкції, як намалювати Міні Купер, ми зобразимо колісні диски. Їх зазвичай малюють дуже просто. Спочатку зобразіть центр, а потім самі спиці, що розходяться до країв.

Крок 8

На останньому етапі інструкції, як намалювати Міні Купер, ми зобразимо тіні. Для цього використовуйте штрихування, яке має бути нанесене на малюнок відповідно до місць, показаних на зображенні від наших художників.

На цьому все, шановні художники та автодизайнери, інструкція, як намалювати Міні Купер, добігла кінця. А бажаєте навчитися малювати автомобілі інших марок? Перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар