Як намалювати міський пейзаж за 5 кроків

У місті є свої дивовижні пейзажі, такі як цей чудовий горизонт. Цей пейзаж – чудовий проект для малювання для любителів міста. Лише за п’ять кроків ми покажемо вам, як намалювати цей міський краєвид. Ви можете намалювати його від руки, дивлячись на монітор комп’ютера, або роздрукувати цю сторінку, щоб познайомитися з кожним кроком.

Ми покажемо вам ілюстрацію кожного кроку, потім дамо вам опис того, як його намалювати. Виконуйте червоні лінії на кожній ілюстрації, щоб дізнатися, що саме малювати на цьому етапі. Лінії, намальовані попередніми кроками, показані сірим.

Чи відчуваєте натхнення? Заточіть олівець і приступимо!

Почніть з основного плану


Намалюйте чотири горизонтальні лінії нижче за центр області малювання. Використовуючи лінійку, додайте кілька прямокутників різного розміру, як показано на малюнку, деякі перекривають інші. Ці форми є лицьовими поверхнями будівель. Усі вертикальні лінії мають бути паралельними.

Додайте глибини

­

Додайте другий бік до кожної будівлі, щоб передати відчуття глибини. Зробіть це, намалювавши вертикальну лінію коротше двох ліній фасаду будівлі.

З’єднайте бічну лінію із передом діагональною лінією. Нанесіть рівні горизонтальні лінії на лицьові поверхні двох будівель близько середини сцени. Помістіть іншу будівлю у лівій частині фону з високою вузькою формою зі сходами з одного боку.

Додайте дерева та фон

Намалюйте п’ять дерев перед середніми будинками, використовуючи хвилясті півкола навколо верхніх перил. Помірно розподіліть пари вертикальних ліній з боків деяких будівель, як показано.

Використовуйте діагональні лінії з обох високих середніх будівель, щоб продовжити смуги. Намалюйте ще кілька будівель на задньому плані. Дайте високій вузькій будівлі зліва другу сторону, використовуючи паралельні лінії, з’єднані спереду діагональними лініями. Завершіть дах двома трикутниками.

Додайте архітектурні деталі

Намалюйте горизонтальні та вертикальні лінії, що перетинаються, з боків будівель для вікон. Намалюйте колони по кутах високої будівлі зліва, використовуючи вертикальні лінії з перевернутою V-подібною формою нагорі.

Використовуйте півкола для арок на даху будівлі праворуч. Ще півколами зробіть верхівки верхніх вікон. Використовуйте темні квадрати для вікон меншої будівлі посередині та сформуйте контури інших будівель на відстані. Проведіть вертикальні лінії навколо основи найвищої будівлі.

Завершіть штрихуванням

Потовстіть лінії внизу найвищої будівлі та надайте їм закруглені вершини. Проведіть вертикальні лінії між смугами найвищої будівлі. Затемніть будівлі позаду.

Проведіть горизонтальні лінії на високих будинках праворуч і ліворуч від найвищої будівлі. Заштрихуйте сторони деяких будівель діагональними лініями. Додайте до дерев короткі вигнуті лінії. Намалюйте вигнуті лінії на передньому плані, щоб поверхня виглядала як рідка.

Ви закінчили… Вийшло справжнє місто!

Оцініть статтю
Додати коментар