Як намалювати мультяшного метелика для дітей

Ласкаво просимо до інструкції з малювання – як покроково намалювати мультяшного метелика для дітей.

Метелики – одні з найвідоміших комах. Ці істоти відомі майже всім жителям Землі. У різних частинах світу можна зустріти різні метелики, від маленьких і однотонних до буквально величезних і пофарбованих у всі кольори веселки.

Крок 1

На першому етапі зобразіть очі та зіниці нашої симпатичної комахи за допомогою звичайних кружечків.

Крок 2

Зобразіть вусики метелика над очима та обличчя з ротом, як показано в прикладі.

Крок 3

На цьому етапі інструкції, як намалювати метелика дітям, ми зобразимо тулуб. У верхній частині він закруглений і поступово звужується до кінчика.

Крок 4

Довгими вигнутими лініями зобразіть верхню частину крил метелика. Ближче до нас крило повинне здаватися більше, ніж те, що знаходиться трохи далі.

Крок 5

Продовжуйте крила та зобразіть їх нижню частину, як показано на ілюстрації нижче. Ви можете повторити візерунок, як у прикладі нижче, або вигадати іншу форму для нижньої частини крил.

Крок 6

Якщо ви все зробили правильно, то у вас вийде такий малюнок метелика. Затемніть лінії, щоб надати зображенню більш тривимірного вигляду.

Крок 7

Я вирішив пофарбувати корпус у коричневий колір, а крила – у фіолетовий. Зафарбувавши очі сірими, я залишив у них невеликі круглі відблиски. Оскільки метелики бувають різних кольорів, ви можете малювати їх будь-якими кольорами.

Отже, сьогодні я показав вам, як намалювати мультяшного метелика для дітей. Спробуйте додати кілька елементів у свій малюнок метелика. Наприклад, ви можете створити цікаві візерунки на крилах або розфарбувати цю симпатичну комаху в цікаві та незвичайні кольори.

А якщо ви хочете навчитися малювати інших тварин, перейдіть в категорію    «ТВАРИНИ» , щоб навчитися зображати інших тварин, наприклад, курку або корову. І не забувайте, що на моєму сайті ви можете вивчити основні етапи малювання та почати малювати як справжній художник!

Оцініть статтю
Додати коментар