Як намалювати мультяшну машину

На сторінках нашого сайту ви найчастіше зустрічатимете дуже докладні креслення машин, але щоб діти теж захоплювалися малюванням машин, ми вирішили створити це керівництво, як намалювати мультяшну машинку.

Щоб зробити цю інструкцію максимально простою, ми видалили всі додаткові деталі та тіні. Ми залишили лише найважливіші частини машини та розклали малюнок на сім дуже простих етапів, що містять буквально елементарні дії.

Отже, якщо ваші художні приладдя готові, прокрутіть сторінку нижче, щоб почати посібник про те, як намалювати мультяшну машину.

Крок 1

Спочатку зобразіть нижню частину кузова машини у вигляді витягнутої по горизонталі фігури. Верхня лінія має бути трохи вигнутою, а нижня – ідеально прямою.

Крок 2

Тепер намалюйте дах машини довгою дугоподібною лінією. На цьому етапі контури машини дуже схожі на капелюх Чарлі Чапліна.

Крок 3

Використовуйте іншу лінію арки, щоб намалювати віконну раму. Накидайте контури дверей у нижній частині тулуба. Не забудьте розділити передню та задню двері прямою вертикальною лінією.

Крок 4

Намалюйте фару та задній ліхтар у вигляді витягнутих по вертикалі овалів. Потім зобразіть бампери у вигляді двох прямокутників із закругленими кутами.

Крок 5

Намалюйте середню стійку, використовуючи кілька вертикальних ліній. Далі зобразіть дзеркало заднього виду та круглий поворотник. Використовуйте дві напівкруглі лінії, щоб намалювати колісні арки.

Крок 6

Тепер намалюйте колеса під колісними арками. Намалюйте диски усередині коліс. Диски, як і колеса повинні мати ідеально круглу форму.

Крок 7

Тепер за допомогою гумки видаліть всі зайві додаткові лінії. Затемніть необхідні лінії малюнку машини, щоб зробити його більш виразним та переконливим.

Якщо ви дійшли до цих ліній, то, швидше за все, ви впоралися з інструкцією, як намалювати мультфільм машинку. Щоб покращити малюнок, ви можете розфарбувати його або додати тіні та відблиски. Крім того, ви можете додати такі елементи, як видимі деталі інтер’єру або водія, що сидить у машині.

Якщо ця інструкція здається вам занадто простою, знайдіть складніші посібники з малювання автомобілів. Перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар