Як намалювати мультяшний Ламборджіні

Якщо ви любите мультяшні машинки та Ламборджіні, то ця інструкція, як намалювати мультяшну Ламборджіні, створена спеціально для вас.

Мультяшний варіант зображення автомобіля відрізняється від реалістичного. В основному відмінності полягають у кількості деталей та наявності тіней.

Щоб зробити малювання мультфільму Lamborghini максимально простим, ми видалили всі тіні та додаткові деталі. Ми розбили весь процес малювання на дев’ять супер простих кроків, кожен із яких містить супер прості дії. Ми зробили все так, щоб навіть найдосвідченіший художник міг навчитися малювати мультяшну Ламборджіні.

Крок 1

Насамперед, зобразіть кузов майбутнього Lamborghini. Легкими пухкими лініями намалюйте форму корпусу та правильно розмістіть на аркуші паперу.

Крок 2

Тепер намалюйте великі колісні арки великими напівкруглими лініями. У спорткарів великі колеса і відповідно арки повинні бути дуже великими.

Крок 3

Тепер використовуйте пару довгих вигнутих ліній, щоб зобразити раму Lamborghini. Зверніть увагу, що передній кут повинен бути помітно менше заднього.

Крок 4

Намалюйте кутове дзеркало заднього виду. Далі, використовуючи кілька прямих ліній, зобразіть довгі лінії поділу дверей та вікна.

Крок 5

На капоті намалюйте довгу незграбну фару. Зобразіть повітрозабірник між дверима та задньою аркою. Ззаду намалюйте видимий бік заднього ліхтаря.

Крок 6

Настав час додати деталі, щоб зробити мультиплікаційний персонаж Lamborghini ще виразнішим. У передній частині зобразіть повітрозабірник. Поруч із арками намалюйте бортики.

Крок 7

Видаліть всі непотрібні допоміжні лінії з Lamborghini. Дуже обережними рухами намалюйте великі колеса всередині арок. Намалюйте диски, які мають бути ідеально круглими, як і колеса.

Крок 8

Намалюйте маленькі кружечки прямо у центрі кожного обода. Потім розмістіть навколо цих кіл ще дрібніші кола. Ці кола мають бути однакового розміру і бути на однаковій відстані один від одного.

Крок 9

Видаліть всі допоміжні лінії, що залишилися, і зробіть необхідні останні штрихи, щоби надати малюнку Lamborghini з мультфільму такий вигляд, який ви бачите під цими лініями.

Ви можете залишити свій мультяшний ламборджіні як на попередньому етапі, або додати кольори та тіні. Це допоможе зробити ваш мультфільм малюнок ще більш цікавим і об’ємним.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії сайту “АВТО”. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар