Як намалювати Opel Astra

Наш сайт ми найчастіше показує вам, як малювати дуже круті спортивні автомобілі та суперкари, але сьогодні ми хочемо показати вам, як намалювати Opel Astra. Так, ця машина не суперкар, але для досить швидкої їзди вона дуже крута, особливо версії зі спортивними двигунами.

Opel Astra – компактний автомобіль, розроблений та виготовлений німецьким автовиробником Opel з 1991 року, нині на своєму п’ятому поколінні. Він відомий як Vauxhall Astra у Великобританії та Buick Excelle XT у Китаї.

Крок 1

Зазвичай ми починаємо з зображення скелета, основи майбутнього автомобіля та підручник з малювання Opel Astra не виняток. Використовуючи дуже грубі лінії, зобразіть цей самий скелет, як на малюнку нижче.

Крок 2

А тепер додамо найважливіші та невід’ємні частини Опель Астра. Насамперед, зобразіть шини, які мають бути ідеально круглими. Після цього зобразіть передні та задні ліхтарі та плавну лінію вікон.

Крок 3

На цьому етапі інструкції про те, як намалювати Опель Астру, ми продовжуємо додавати важливі елементи. Позначте лінії вікон, що переходять до лінії дверей. Потім зобразіть диски всередині коліс, передній повітрозабірник та дзеркало заднього виду.

Крок 4

Починаючи з цього етапу ми будемо використовувати обробку, тобто темніші лінії. Почнемо з носа Опеля, простежуючи всі деталі, які ми зобразили на попередніх етапах. Усі елементи мають бути чіткими та темними.

Крок 5

Тепер плавно переходимо на малювання даху Айстри. Як і на попередньому етапі, обведіть зображення темними та чистими лініями, як на зображенні від наших художників. Не забудьте стерти допоміжні лінії.

Крок 6

Отже, на черзі задня частина нашого Opel Astra. Намалюйте профіль для задньої частини, що утворює багажник та задній бампер. Нагадуємо, що лінії мають бути чистими, як у наших художників.

Крок 7

На цьому етапі ми закінчимо зображати кузов Opel Astra. Отже, плавними та красивими лініями затемніть усе, що ви накидали раніше, зробивши все більш чітким та детальним. Зобразіть дверні ручки та позбавтеся всіх вказівок.

Крок 8

На цьому етапі ми фактично закінчимо малювати Опель Айстра. Як і у всіх інших наших статтях, останній етап присвячений колісним дискам. Повторіть їхні лінії, як у прикладах наших художників або придумайте свій власний дизайн.

Крок 9

Останній етап туторіалу про те, як намалювати Опель Астру, і за традицією, нам потрібно працювати з тінями. Спочатку створіть відблиски за допомогою простих штрихів на скляних поверхнях, потім, використовуючи щільне штрихування, намалюйте тіні в тих місцях, які наші художники зробили на ілюстрації нижче.

Інструкція, як намалювати Опель Астру, закінчено. Наша команда сподівається, що спромоглася виконати завдання, тобто навчила вас малювати Opel Astra. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар