Як намалювати пікап Chevrolet

Інструкції з малювання пікапів – найпопулярніші теми розділу авто і сьогодні наша команда покаже вам, як намалювати вантажівку Chevrolet (у США також неофіційно прийнято назву Chevy).

Ми вже показали вам , як зобразити пікапи, такі як Ford вантажівка, GMC вантажівка, та Dodge Ram. Процес малювання Chevy аналогічний до перерахованого вище, але все ж має деякі відмінні риси, які ми також опишемо в цій інструкції з малювання вантажівки Chevy.

Крок 1

Почніть малювати вантажівку Chevy із силуету. Спочатку зобразіть кабіну, а потім вантажний відсік. За допомогою світлих та пухких ліній зобразіть усе, як на зображенні наших художників нижче.

Крок 2

Тепер зобразіть шини. Вони мають бути ідеально круглими. На цьому етапі зобразіть лінію вікон. Лінії, як і раніше, мають бути дуже легкими і вільними.

Крок 3

Створюйте двері та вікна. Потім зобразіть диски всередині шин та квадратні арки над колесами. Завершіть цей етап, зобразивши бампери та ліхтарі спереду та ззаду.

Крок 4

Починаючи з цього моменту слід використовувати чіткі лінії обробки. З їх допомогою затемніть деталі носа, що зображують елементи фари і фігурний бампер.

Крок 5

Тепер повторіть ті ж самі операції, але з кришкою вантажівки Chevy. Тобто зробіть лінії на цій частині плавними та чіткими.

Крок 6

Тепер надайте дверям закінченого вигляду, затемнивши їх темними лініями. На цьому етапі зобразіть ручки і декоративні лінії на тілі.

Крок 7

На цьому ми закінчимо малювати кузов вантажівки Chevy. Обведіть вантажний відсік чіткими лініями та зобразіть задній ліхтар та бампер.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати вантажівку Chevrolet, зобразимо колісні диски. Спочатку зобразіть центральну частину ободів, потім спиці, що розходяться до країв, як промені сонця.

Крок 9

На завершальному етапі уроку про те, як намалювати вантажівку Шеві, розберемося з тінями. Розмістіть їх у місцях, вказаних нашими художниками на зображенні нижче.

Тепер ви змогли навчитися малювати вантажівку Chevy за допомогою цієї інструкції. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар