Як намалювати пікап Ford Tuscany

Протягом багатьох десятиліть Форд створює дуже круті пікапи, що популярні у всьому світі. І в цьому посібнику з малювання ми покажемо вам, як намалювати Ford Tuscany.

Серія Ford Tuscany включає три моделі: FTX, Black Ops та Tonka. Кожна модель оснащена індивідуальним обважуванням, яке надає привабливого зовнішнього вигляду – характерного, мускулистого стилю вздовж боковин, що привертає увагу передня панель і грати радіатора, які підкреслюють головну тему кожної вантажівки.

Крок 1

Кузов будь-якого пікапа складається з передньої частини (кабіни) та задньої частини (вантажна платформа). На першому етапі нам потрібно зобразити ці деталі як вільного начерку.

Крок 2

Як ми вже говорили в посібнику про те, як намалювати вантажівку Ford, у компанії досить незвичайна віконна рама і фари. На цьому етапі ми зображаємо ці деталі, а також звичайні круглі шини.

Крок 3

Двері та бампери на пікапах Ford теж виглядають цілком стандартно. Зобразіть їх та круглі арки, як ми це зробили на малюнку нижче.

Крок 4

Намальований на попередніх кроках вільний малюнок слід перетворити на повноцінний малюнок. Для цього поступово промальовуємо всі деталі, починаючи з лицьового боку.

Крок 5

Далі нам потрібно обвести верхню частину кабіни, що складається з даху, верхньої частини дверей та вікон. Обведіть ці деталі та зобразіть прямокутне дзеркало.

Крок 6

На цьому етапі ми закінчимо обведення кабіни Ford Tuscany. Тобто обводимо решту дверей, малюємо ручки, у нижній частині ступаємо.

Крок 7

Остання деталь кузова, але, мабуть, найважливіша для будь-якого пікапа – вантажна частина. Обведіть цю деталь, задній ліхтар і задню арку.

Крок 8

Колеса вантажівок часто бувають чисто утилітарними, тому мають досить потужний рисунок протектора та простий рисунок обода. Намалюйте ці деталі чисто та красиво.

Крок 9

Щоб завершити наш посібник з малювання Ford Tuscany, ми зобразимо кілька тіней, щоб зробити нашу вантажівку реальною та об’ємною.

Насправді, це одна з багатьох вантажівок, які виробляє Ford. Ми зробили так, що кроками з цієї інструкції з малювання ви можете намалювати будь-який інший пікап цієї та будь-якої іншої компанії.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар