Як намалювати пікап GMC Sierra

Пікап – легка вантажівка із закритою кабіною та відкритим вантажним майданчиком із низькими бортами та задніми дверима. Такі вантажівки дуже поширені в США через їхню практичність і надійність.

GMC Sierra – автомобіль типу пікап, виробляється під американським брендом GMC з 1988 року. П’яте покоління моделі випускається з 2018 року. Автомобіль відрізняється незграбним силуетом з масивними колісними арками.

Наша команда художників давно хотіла створити посібник по малюванню з цього типу кузова, і, нарешті, урок з малювання пікапа GMC готовий.

Крок 1

Перший малюнок кабіни вантажівки GMC. Позаду нього зобразіть прямокутний вантажний майданчик. Ця вантажівка досить квадратна і масивна, і на першому етапі ми повинні передати це в нашому ескізі.

Крок 2

Тепер промальовуємо найнеобхідніші деталі нашої доріжки. Почнемо з бокового скла та дзеркал. У передній та задній частинах проектуємо фару та задній ліхтар. Потім намалюйте квадратні арки та круглі шини.

Крок 3

Ще одна важлива деталь будь-якої машини – це двері. На цьому етапі ми описуємо їх задній і передній бампер, а також крила. Не менш важлива деталь – колісні диски. Не забудьте зобразити їх у цьому етапі.

Крок 4

«Каркас» пікапа готовий, і нам потрібно його деталізувати. Щоб вантажівка виглядала чіткіше, акуратно обведіть усю передню частину, зробивши її темнішою та різкішою.

Крок 5

Ті ж дії тепер потрібно зробити з кабіною GMC. Для цього обводимо верхню частину салону, вікна, дзеркало. Не забувайте прати зайві лінії під час промальовування деталей.

Крок 6

Важливою частиною будь-якого пікапа є відсік вантажу. У вантажівці GMC ця деталь дуже масивна та пряма. Обведіть усі деталі цієї частини тіла, видаливши зайві лінії.

Крок 7

На сьомому етапі ми закінчимо малювати кузов нашого пікапа. Фактично, тут потрібно буде обвести двері, зобразити ручки та пряму спідницю вантажного пікапа GMC.

 

Крок 8

Витягніть покришки і диски, видаліть всі допоміжні лінії. Через особливості підвіски та розмірів автомобіля колеса виглядають відносно менше, ніж у спортивного автомобіля.

Крок 9

Штрихування допоможе вашому малюнку пікапа GMC виглядати більш природним та об’ємним. Враховуйте кут падіння світла, коли малюєте тіні та відблиски.

Основою уроку малювання траси GMC став GMK Sierra – повнорозмірний пікап від General Motors Truck Company. Пікап GMC Sierra – більш статусна та дорога версія популярного Chevrolet Silverado. По суті, ці дві машини – брати-близнюки, багато деталей яких дуже схожі та взаємозамінні.

А бажаєте навчитися малювати й інші автомобілі? Тоді перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар