Як намалювати пікап позашляховик

У цьому уроці малювання ми хочемо показати, як намалювати пікап підвищеної прохідності – автомобіль з підвищеною прохідністю та вантажопідйомністю. Фактично, більшість пікапів мають необхідні характеристики для їзди поганими дорогами. Але в цій інструкції зобразимо пікап, особливо з підвищеними характеристиками прохідності.

Крок 1

Традиційно, перше, що потрібно зробити, це намалювати контур автомобіля дуже світлими лініями. Робимо це для того, щоб на аркуші паперу вказати основні розміри транспортного засобу та його розташування.

Крок 2

Тепер намалюйте колісні арки великими півколами.

Крок 3

Плавними лініями намалюйте видимий бік лобового скла. Далі малюємо дверне вікно. Верхні лінії повинні повторювати контури кузова автомобіля, а нижня лінія вікна повинна бути ідеально горизонтальною.

Крок 4

Намалюйте фару спереду та задній ліхтар ззаду. Намалюйте бампер під фарою. Зобразіть двері під бічним вікном. Не забудьте намалювати ручку у вигляді маленького горизонтального прямокутника.

Крок 5

Елементи підвісу намалюйте кількома простими лініями. У передній частині зобразіть перекладину. Щоб перевірити пропорційність ескізу, можна перевернути його нагору ногами. Таким чином, ви побачите всі помилки у своїй роботі.

Крок 6

Ретельно зобразіть усередині них непропорційно величезні колеса та обіддя. Такі величезні колеса у поєднанні з переробленою підвіскою допомагають долати різні перешкоди на бездоріжжі.

Крок 7

Намалюйте коло у центрі кожного обода. Намалюйте менші кола навколо центрального кола, розташовані на однаковій відстані один від одного.

Крок 8

Позбавтеся всіх допоміжних допоміжних ліній на ескізі. Порівняйте свій малюнок з тим, що ви бачите під цими лініями. Якщо ви виявили помилку, поверніться до того етапу, на якому вона була виконана, і спробуйте виправити її.

Щоб малюнок вийшов виразним та об’ємним, додайте до нього тіні та відблиски. Крім того, ви можете додати кольори та додаткові деталі, такі як написи та елементи інтер’єру, які помітні через скло.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар