Як намалювати пікап

У цій публікації ми покажемо вам, як намалювати пікап – авто з кузовом для перевезення вантажів та з модифікованою підвіскою, що покращує позашляхові характеристики.

Тобто, як ви знаєте, ця машина дуже схожа на класичне авто. Головна відмінність – незвичайна підвіска та колеса більшого розміру.

Коли ваше художнє приладдя буде готове, прокрутіть сторінку вниз, щоб почати виконувати інструкції про те, як намалювати вантажівку.

Крок 1

Почніть з малювання основного контуру автівки дуже легкими та простими лініями. На цьому етапі вже повинні бути дуже добре видно контури та основні деталі.

Крок 2

Простими та чіткими лініями намалюйте кутові колісні арки. На цьому ж етапі малюємо бічні частини переднього та заднього бамперів.

Крок 3

Плавними та чіткими лініями намалюйте вікна у верхній частині корпусу. Далі довгими та чіткими лініями зобразіть двері. Зобразіть бік фари над переднім бампером.

Крок 4

У передньому куті віконної рами зобразіть витягнуте вертикалі дзеркало заднього виду. На дверях зобразіть ручки у вигляді простих плоских прямокутників.

Крок 5

Візьміть гумку і використовуйте її, щоб позбавитися всіх непотрібних будівельних ліній. Намалюйте вертикально витягнутий прямокутний задній ліхтар. Зобразіть лінію внизу кузова та лінію на стороні вантажівки.

Крок 6

Намалюйте колеса чіткими та темними лініями. Зобразіть усередині них диски, які мають бути ідеально круглими, а також колеса.

Крок 7

Намалюйте елементи підвіски, як показано на прикладі нижче.

Крок 8

Намалюйте кола у центрі обох обідків. Зобразіть менші кола навколо кожного з двох кіл на рівній відстані один від одного.

Крок 9

Почніть додавати тіні до малюнку пікапа, щоб він виглядав більш об’ємним та реалістичним. Почніть з темних ділянок і поступово переходьте до світліших. На цьому етапі зобразіть відблиски на вікнах і фарах.

Ви можете зробити малюнок піднятої вантажівки ще більш об’ємним та переконливим, додавши до нього додаткові шари штрихування. Крім того, можна додати деталі, наприклад людей в машині або текстуру шин.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар