Як намалювати пожежну машину

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати пожежну машину – спеціальний автомобіль, призначений для допомоги пожежникам у гасінні пожеж.

Незважаючи на те, що ця вантажівка має велику кількість деталей, ми створили інструкцію таким чином, щоб навчитися малювати пожежну машину міг навіть художник-початківець.

Крок 1

Почніть малювати пожежну машину із зображенням основних контурів у вигляді великої трапеції. Лінії цього етапу мають бути світлими, ледь помітними.

Крок 2

Відокремте кабіну від вантажного простору. Далі переходимо до передньої частини та зобразимо капот і видимий бік бампера. На цьому ж етапі сформуйте кабіну та вантажний відсік.

Крок 3

Намалюйте кутове вікно у передній частині кабіни. Зобразіть решту вікон у задній частині кабіни. Спробуйте ці деталі зобразити без лінійки.

Крок 4

Використовуйте кілька прямих ліній, щоб зобразити двері. Щоб перевірити відповідність зображення, ви можете переглянути його через дзеркало заднього виду.

Крок 5

Тепер використовуйте дві довгі вигнуті лінії, щоб зобразити арки коліс. Намалюйте деталі вантажного простору прямими лініями. Перевірити пропорційність малюнку пожежної машини можна, перевернувши його нагору ногами.

Крок 6

Досить простий етап, на якому вам потрібно буде зобразити деталі. Спочатку зобразіть шланг, потім намалюйте три ліхтарики і завершіть етап, зобразивши миготливе світло.

Крок 7

Використовуйте чіткі та прямі лінії, щоб зобразити сходи у вантажному просторі. Потім зобразіть решту деталей, як це зробили наші художники на зображенні нижче.

Крок 8

Тепер за допомогою гумки позбавтеся додаткових ліній. Далі зобразіть колеса ідеально круглої форми та диски всередині них.

Крок 9

Намалюйте коло у центрі кожного обода. Потім зобразіть менші кола навколо центральних кіл. Вони мають бути однакового розміру та розташовані на однаковій відстані один від одного.

Крок 10

Додайте тіні, щоб зробити малюнок вашої пожежної машини об’ємнішим. Почніть з темніших ділянок і поступово переходьте до світліших. Не забудьте додати відблиски.

Ви можете залишити малюнок пожежної машини як на попередньому етапі або додати до нього додаткові деталі. Крім того, ви можете спробувати зобразити малюнок своєї вантажівки з різних боків.

Якщо вам сподобалася ця інструкція з малювання, як намалювати пожежну машину, то не забудьте написати нам свою думку про неї.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар