Як намалювати просту вантажівку пікап

Як ви могли помітити, наш сайт буквально сповнений уроків малювання машин, але вони досить складні. І щоб виправити цю ситуацію, ми покажемо вам, як намалювати просту вантажівку.

Фактично, головна риса наших простих уроків – це наявність або відсутність тіней і кількість деталей. У цьому посібнику про те, як намалювати просту вантажівку, ми видалили процес малювання тіней і зменшили кількість деталей, щоб навіть найдосвідченіший художник міг упоратися з усім без проблем.

Крок 1

Спочатку намалюйте контур вантажівки дуже світлими, майже непомітними лініями. На цьому етапі ми малюємо основні частини машини та розміщуємо їх на папері.

Крок 2

Тепер, використовуючи темніші та чіткіші лінії, намалюйте передню та задню арки. У нашому прикладі ці арки кутові, але ви можете зробити їх круглими.

Крок 3

Тепер намалюйте видиму частину переднього та заднього бампера. Над бамперами намалюйте фару та задній ліхтар. Намалюйте видимий бік решітки радіатора між фарою та бампером.

Крок 4

Тепер уважно намалюйте віконну раму. Верхня лінія віконної рами повинна повторювати контури даху, а нижня лінія повинна бути ідеально рівною і прямою.

Крок 5

Намалюйте центральну стійку у центрі віконної рами. Потім використовуйте прямі та плавні лінії, щоб намалювати двері. Нижня лінія дверей також має бути ідеально прямою та горизонтальною.

Крок 6

У нижній лівій частині віконної рами зобразіть витягнуте по вертикалі дзеркало заднього виду. Потім намалюйте ручки дверей у вигляді невеликих плоских прямокутників.

Крок 7

Зітріть усі непотрібні будівельні лінії та зобразіть усередині них колеса та диски. Дуже важливо, щоб колеса, а також обіддя були ідеально рівними.

Крок 8

Тепер порівняйте свій простий малюнок вантажівки із малюнком наших художників. Якщо ви виявите неточності або помилки, поверніться до потрібного етапу та спробуйте виправити їх.

Якщо ви впоралися із завданням без проблем і хочете спробувати намалювати щось складніше, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар