Як намалювати реалістичну машину

У цьому уроці ми покажемо вам як намалювати реалістичну машину. Обсяг та реалістичність досягається за рахунок відносно великої кількості деталей та наявності великої кількості складних тіней.

У цій інструкції, як намалювати реалістичну машину, ми розповімо, як зобразити всі ці деталі та як правильно застосувати тіні, щоб машина виглядала максимально реалістично.

Крок 1

Спочатку зобразіть основний контур автомобіля. Використовуйте дуже світлі лінії, щоб позначити основні криві та розміри. Лінії мають бути максимально легкими, тому що в майбутньому вони багаторазово коригуватимуться.

Крок 2

Тепер намалюйте колеса як два ідеально рівні круги. Вгорі корпусу намалюйте раму вікна, верхня лінія якої плавно переходить в лінію повітрозабірника. Намалюйте фари спереду та ззаду.

Крок 3

Плавними лініями намалюйте колісні арки над колесами спереду та ззаду. Зобразіть контури ідеально круглих ободів усередині коліс. Відрегулюйте зовнішній вигляд фари, використовуючи більш різкі та темні лінії.

Крок 4

Ретельно відрегулюйте зовнішній вигляд капота та проведіть лінію, що відокремлює капот від лобового скла. Зобразіть декоративні лінії переднього повітрозабірника під фарою. Не забудьте намалювати контур переднього бампера.

Крок 5

Намалюйте видиму частину лобового скла. Далі малюємо бічне скло та двері. Задня лінія дверей повинна повторювати лінію огорожі, яку ми намалювали на другому етапі. На цьому етапі зобразіть дзеркало заднього виду і ручку.

Крок 6

Ретельно відрегулюйте лінію даху, щоб надати їй більш плавного та красивого вигляду. Далі переходимо до задньої частини, зображуючи задню фару та деталі заднього бампера. Проведіть легку декоративну лінію над заднім колесом.

Крок 7

Обережно видаліть всі допоміжні лінії з креслення автомобіля. Необхідні лінії зробіть темнішими та зобразіть обідки. Спочатку створіть центральну частину ободів, потім зобразіть розхідні від центру до країв спиці.

Крок 8

Почніть малювати тіні. Спочатку намалюйте тіні в темних місцях, тобто на внутрішній поверхні арок. Потім поступово переходьте до світліших областей, використовуючи світлішу штриховку. Не забудьте зобразити відблиски на скляних поверхнях.

Ви можете продовжувати додавати тіні, роблячи малюнок більш об’ємним, а тони та півтони – різноманітнішими. При малюванні тіней обов’язково враховуйте правила світла та тіні та повітряну перспективу. Це надасть малюнку більш цілісний та закінчений вигляд.

Якщо вам сподобалася наша інструкція про те, як намалювати реалістичну машину, спробуйте відвідати інші наші посібники, щоб продовжити удосконалювати свої навички малювання автомобілів. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар