Як намалювати ретро авто олівцем

У цьому дуже простому уроці малювання ми покажемо вам, як намалювати ретро атомобіль олівцем

Наші прості інструкції з малювання відрізняються тим, що вони не мають роботи з тінями. Крім того, у наших простих посібниках з малювання набагато менше деталей, ніж у складніших.

Крок 1

Перший етап – намалювати довгу плоску геометричну фігуру, яка пізніше перетвориться на нижню частину машини. Лінії цього етапу мають бути максимально легкими.

Крок 2

Тепер намалюйте дах машини однією довгою вигнутою лінією. Нахил задньої частини даху повинен бути плавнішим, ніж спереду.

Крок 3

Тепер використовуйте пару коротких плавних ліній, щоб намалювати лобове та заднє скло. Поміж ними намалюйте рамку бічних вікон.

Крок 4

Тепер плавними лініями намалюйте двері. Потім намалюйте ручку, яка має вигляд простого горизонтального прямокутника. Намалюйте напівкруглу виїмку для руки під ручкою.

Крок 5

Намалюйте бампери спереду та ззаду машини. Намалюйте фару трохи вище за передній бампер, а задній ліхтар – над заднім.

Крок 6

Намалюйте арки спереду та ззаду машини.

Крок 7

Тепер намалюйте колеса під арками. Постарайтеся досягти максимальної округлості та пропорційності коліс та ободів усередині них.

Крок 8

Тепер акуратно позбавтеся всіх ліній побудови. При необхідності обведіть усі важливі лінії на малюнку, зробивши їх темнішими та виразнішими.

Отже, це був посібник із малювання ретро машинки олівцем. Ми постаралися зробити це якнайпростіше і сподіваємося, що всі наші читачі впораються з цим.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар