Як намалювати родстер Tesla

Добре це чи погано, але час старих добрих бензинових машин повільно, але вірно добігає кінця. На зміну їм приходять економічні, більш досконалі та швидкі електромобілі. І один з найкращих електромобілів – Tesla Roadster, який розвиває неймовірну швидкість і виглядає як справжній витвір мистецтва.

Tesla Roadster – це повністю електричний чотиримісний суперкар, прототип якого представлений Tesla 16 листопада 2017 року. Він – перший електромобіль з акумулятором на 1000 кілометрів, розгоном до 100 км/год за 2,1 секунди. Автомобіль має знімний скляний дах і кузов 2+2 з двома головними передніми сидіннями плюс два невеликі сидіння ззаду.

Отже, ми переходимо до процесу навчання малювання Tesla Roadster.

Крок 1

Tesla Roadster – автомобіль, що є вершиною інженерної думки. Це також виражається в аеродинамічному корпусі, який ми повинні зобразити на цьому етапі.

Крок 2

Колеса у Tesla Roadster дуже великі, а лінія вікон дуже вузька, що цілком стандартно для будь-якого спортивного автомобіля. Позначте ці деталі та вогні вільними лініями.

Крок 3

Обрамте колеса великими арками і зобразіть двері (оскільки це спортивний автомобіль, двері повинні бути єдиними з цього боку). Як бачите, дзеркал тут немає, тому що їхню функцію виконують камери.

Крок 4

На третьому етапі ми закінчили малюнок ескізу електромобіля. Щоб перетворити цей ескіз на повноцінний малюнок машини, почнемо його обводити, причому спереду.

Крок 5

Тепер обводимо плоский і похилий дах та стильну вузьку віконну лінію. До речі, зверніть увагу, як дивно виглядає машина без таких звичних деталей, як дзеркала.

Крок 6

Задня частина машини виглядає цілком нормально, незважаючи на те, що це, мабуть, найнезвичайніша машина. Обведемо цю частину корпусу, як у малюнку нижче.

Крок 7

Tesla Roadster намагається зберегти мінімалізм у деталях. Давайте обведемо кілька деталей збоку від нашого електромобіля, включаючи двері та стильні горизонтальні лінії.

Крок 8

І це найскладніша частина у посібнику про те, як намалювати Tesla Roadster. Обведіть круглі колеса та зобразіть оригінальні диски Tesla, як на нашому малюнку нижче.

Крок 9

Наш малюнок Tesla Roadster виглядає дуже стильно, залишилося додати трохи об’єму та природності. Для досягнення цієї мети ми просто малюємо тіні та відблиски, як на зображенні нижче.

Отже, дорогі друзі, готовий ще один посібник з малювання, і ми впевнені, що в його кінці ви навчилися малювати Tesla Roadster. Все, що вам потрібно зробити, це попрактикуватись, щоб підняти свої навички малювання на новий рівень.

А бажаєте навчитися малювати й інші автомобілі? Для цього перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар