Як намалювати родстер

Раніше ми опублікували купу різних уроків-інструкцій, як малювати спортивні автомобілі, а сьогодні ми покажемо вам, як намалювати родстер. Тут ми покажемо вам як намалювати родстер на прикладі Alfa Romeo 4c. Але, звичайно, за цією інструкцією ви можете намалювати родстер будь-якої іншої марки.

Крок 1

Щоб без помилок намалювати родстер, перше, що потрібно зробити, це створити його каркас, а точніше силует. Легкими та пухкими лініями намалюйте силует родстера, як це зроблено нижче.

Крок 2

Тепер, використовуючи два ідеальні кола (ви можете зробити їх за допомогою циркуля), зобразіть шини. Після цього зобразіть химерні вікна та ліхтар попереду.

Крок 3

Усередині покришок зображені ідеально круглі диски, а нагорі – колісні арки. Тепер зобразіть довгі двері, маленьке симпатичне дзеркало та повітрозабірник на передньому бампері.

Крок 4

З цього етапу ми заглибимося до деталей. Починаючи з носа, обведіть подовжені фари і бампер з капотом. Все має бути дуже красиво та чисто.

Крок 5

Тепер проробіть ті самі операції, але з верхньою частиною родстера, тобто обведіть її темнішими лініями і зітріть з цієї поверхні допоміжні лінії.

Крок 6

Плавні лінії даху цієї пінти плавно переходять у багажник. На цьому ж етапі зобразіть задні ліхтарі та багажник із подвійною вихлопною трубою.

Крок 7

На цьому етапі завершуємо бічну поверхню кузова родстера. Обведіть двері та створіть незвичайний повітрозабірник. Також не забудьте зобразити декоративні лінії на тілі.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати родстер, потрібно зобразити диски. У нашому прикладі вони виглядають як класичні багатоспицеві диски. Але їм не обов’язково повторювати дизайн, представлений нашими художниками, у ваших роботах вони можуть мати зовсім інший дизайн.

Крок 9

Ось ми і підійшли до кінця інструкції, як намалювати родстер. На цьому етапі нам потрібно додати тіні, щоб малюнок родстера вийшов справді об’ємним. Зобразіть ці тіні штрихуванням у тих місцях, де це позначено нашими художниками, не забуваючи накидати відблиски на вікнах.

Інструкція, як намалювати родстер, завершена, а тепер настав час для порівняння: чи справилися ви із завданням і чи схожий ваш малюнок родстера на наш?

А бажаєте навчитися малювати машини інших типів? Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар